Btr olup da nöbet görevi alabilen var mı?

Kodla Büyü
Ücret olayı yokken BTR de öğretmendir, tutar, tutması lazım diyenler işin içine ücret girince çark ediyorlar, komik, çok komik..

Valla daha önce nöbet tutmamak için çabalıyorduk şimdi de nöbet tutmak için.sizce bir yerde yanlış yapmıyormuyuz
aynen katılıyorum hocam.nasıl nöbet yazarlar bize diye bin dereden su getiriliyordu şimdi de nöbet tutmak için.valla bırakın 2,3 saati 10 saat nöbet ücreti de verseler nöbet tutmam ben.yorgunluğu sorumluluğu yapılacak iş değil.

Burada dersi o gün full ise tutar diyor. Tutan tutsun tutmayan bı şöyle ayrılsın kafa karıştırmasın

IMG-20171002-WA0014.jpg

aynen katılıyorum hocam.nasıl nöbet yazarlar bize diye bin dereden su getiriliyordu şimdi de nöbet tutmak için.valla bırakın 2,3 saati 10 saat nöbet ücreti de verseler nöbet tutmam ben.yorgunluğu sorumluluğu yapılacak iş değil.
O zaman nöbet ucretsizdi.

Hocam Gaziemir de çalışıyorum.nobet tutuyorum.Yapmaniz gereken nöbet gününüze btr saati yazmayin.Bazi arkadaşlar kulüp de alıyor.Btr görevi kendi okulunda olmaması kaydıyla.
Kendi okulumda Btr yim ortaokuldayım. Günde 7 saat ders var benim de pazartesi 7 saat dersim var. Ders programında Btr yazılan saatler işaretleniyor değil mi? Çünkü ben o yüzden pazartesi Btr olmadığımı düşünüyorum. Çizelgemde o gün Btr yazmıyor. Yanlış mı düşünüyorum ?

Y
Burada dersi o gün full ise tutar diyor. Tutan tutsun tutmayan bı şöyle ayrılsın kafa karıştırmasın

Ekli dosyayı görüntüle 56791

Nöbet verilir verilmeli de isteyene. Okulda en çok koşturan biziz ama ücrete gelirken beri gel beri gel . Sendikası olan arkadaşlar bunu kendi sendikasına iletsin bi zahmet. Evet istemeyene sözüm yok ama sonuçta diğer öğretmenler alıyorsa bizde alabilmeliyiz. Nöbette sınıfta. Full olayı işi yokuşa sürmek değilde nedir? İstiyorsa versin kardeşim. Bu bölümü seçtiğimize bin pişman ettiriyorlar. Her şey muallakta . İlin birinde görevlendirmeler okul başlamadan bitiyorken (ki doğrusu bu) başka bir ilde okul başlayalı 2 hafta olmuş hala onay gelmemiş . Bu ikilemden umarım bir gün kurtuluruz.

tutmuyorum biliyorum ki yarın bir gün bir deli çıkacak ve nöbet görevi verilemez ibaresini dayanak göstererek faizi ile geri isticek parayı ve bende paşa paşa ödeyip enayi gibi tutuğumla kalıcam ... adam gibi yönetmelik çıkmadan tutmam

Geri