Btr olmayan okula gider mi

Kodla Büyü

gasper

Site Gezgini
Merhaba Arkadaşlar pandemiden dolayı branşınız uzaktan eğitim yapıyor. Bu durumda btr değilken okula gitmemiz gerekir mi gerekirse ne kadar saygılarımla...

BTR değilseniz gitmenize gerek yok hocam diğer öğretmenlere ne uyguluyorlarsa size de aynısını uygulamaları gerekir

Neden gidesiniz hocam. Evinizden dersinizi verceksiniz o kadar. Diğer öğretmenlerden farkınız yok ki.

Teşekkür ederim btryim bırakmayı düşünüyorum da okula belli günler çağırırlar mı diye şüphe ettimde malum her yerde farklı uygulama olabiliyor

Teşekkür ederim btryim bırakmayı düşünüyorum da okula belli günler çağırırlar mı diye şüphe ettimde malum her yerde farklı uygulama olabiliyor
Maaş karşılığı girmeniz gereken ders saatini doldurmuyorsanız çağırırlar, çağırmaları lazım.

Seminer dönemi her gün 2 branş olacak şekilde bir liste dahilinde gidiliyordu bizde aynen devam ediyor. Neye göre gidiyoruz onu da anlamış değilim. Gerçekten okul idarecileri dayanak olarak neyi gösterebilirler gitmezsek. Canlı ders veriyoruz okulda dersimiz yok btr değiliz. sınıf yok nöbet yok.

Maaş karşılığı girmeniz gereken ders saatini doldurmuyorsanız çağırırlar, çağırmaları lazım.
öyle bir lüzumiyet yok şu anda.pandemiden dolayı mümküm olduğunca az okulda tutmaya çalışıyor bir çok okul.
ama ben ibrikçiyim benim dediğim ibrikte hikmet var modunda olan idarecilikçilik oynayanlar zaten her türlü istediğini yaptırabilir çünkü bir okul müdrünün yetki alanı valininkinden daha çoktur, sadece rahatsız olduğunuzda şikayet ederseniz mobing baskı vs ye giren kısmından tutar ilgili idareciyi kulağından tuttukları gibi kapı dışarı atarlar.

bbneet02 hocam aynen anlattığınız gibi idarecilerin olduğu bir yerdeyim napcakları belli olmuyor kendilerine gelince herşey mübah öğretmene gelince ibrikçi kesiliyolar.

bbneet02 hocam aynen anlattığınız gibi idarecilerin olduğu bir yerdeyim napcakları belli olmuyor kendilerine gelince herşey mübah öğretmene gelince ibrikçi kesiliyolar.
1.si şikayet edecek doneler toplayın belgeli ve devleti ilgilendirenler daha önemli, 2.cisi onların yaptığının aynısını sizde onlara yapın(söylediklerini değilse sizin dediğinizde hikmet varmış gibi onlar gibi ısrar edin ) hoşlarına gitmese kendilerininde aynısını yaptıklarını hatırlayabilir belki bir ihtimal vazgeçerler.
3.sü onları adamdan bile saymayın duvar muamelesi yapın.

hocam gitmeyin, gitmediğiniz durumda illa gel derlerse o zaman resmi yazı isteyin. hangi nedenle okula gelmeniz gerektiği ile ilgili. resmi yazı yazamayacakları için de vazgeçeceklerdir çağırmaktan.

Seminer dönemi her gün 2 branş olacak şekilde bir liste dahilinde gidiliyordu bizde aynen devam ediyor. Neye göre gidiyoruz onu da anlamış değilim. Gerçekten okul idarecileri dayanak olarak neyi gösterebilirler gitmezsek. Canlı ders veriyoruz okulda dersimiz yok btr değiliz. sınıf yok nöbet yok.
hocam neye göre devam ettiriyorlar ve bunca süre sizin okuldaki tüm öğretmenler ses etmeden okula gitmeye devam mı ettiniz? Bende bunu anlamış değilim. Bu duruma hiç ses etmemeye devam edin ama farklı olarak dedikleri günlerde okula gitmeyin, niye gelmiyorsun diyemezler zaten. Derlerse de sizde resmi yazı isteyin hocam. Bunlar resmi dayanağı olmayan iş bilmez idareci tavırları. Bu şekilde he deyip devam ederseniz çok lüzumsuz iş yaparlar daha sevgili idarecilerimiz.

Geri