btr mi olunur yoksa başka okula derse mi girilir?

Kodla Büyü

keyloger

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, okulumda 10 saat ders var 2 bt öğretmeniyiz. Ben norm fazlası oldum, birinci dönem bir okula btr olarak görevlendirildim, ikinci dönem için tekrar başvuruda bulundum. Ancak İldeki bazı okullarda bt öğretmeni ihtiyacı varmış ve de o derslere başka branşlardan öğretmenler giriyormuş. Beni o okullardan birisine derse girmem için görevlendirmek istiyorlar. Şimdi benim btr dilekçemi yoksayıp görevlendirmemi yapmadan başka bir okulda derse girmem için mi görevlendirirler ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yorumlarını alabilirmiyim?

hocam ders görevlendirmesi kaymakamın onayı ile oluyorsa, vali onayı ile olunan btr yi çiğneyemezler. tabi bu benim düşüncem. malum bi yanda kaymakam bi yanda vali...

hocam il merkezinde calışıyorum. benim btr olma dilekçemi işleme koymayabilirler mi, seni bi okula derse girmen için görevlendirdik diyerek ?

hocam ben ankarada çalışıyorum. ders görevlendirmesi için öğretmen istemeden yapmadılar. ben ve bir başka arkadaşımda aynı şekilde görevlendirildik bi zorlama olmadı.

bizde iki okul birleşmesini geçin isteseler bizim okulu 3 e bile bölebilirler o kadar kalabalık :)

Geri