BTR Kulüp Faaliyetleri Ek Ders Ödemesi (YENİ)

Kodla Büyü
Bakanlığın yazısının olduğu yerde ilçe nasıl böyle bir karar verir anlamak mümkün değil. Ayrıca siz Hakkari de değilseniz, dilekçenizde Hakkari'yi ilgi tutmanız pek mantıklı değil. Bakanlık yazısı ve Mahkeme kararı yeterliydi.

Bakanlığın yazısının olduğu yerde ilçe nasıl böyle bir karar verir anlamak mümkün değil. Ayrıca siz Hakkari de değilseniz, dilekçenizde Hakkari'yi ilgi tutmanız pek mantı
Hocam tebliğler dergisini de gösterdim Hakkari açıkça yazdığı için onu da gösterdim bunda mantıksızlık aramak mantıksız bence.Mesele hak aramak burada.Verecekleri 3 kuruş değil.Biri alıyorsa herkes alsın almıyorsa da kimse almasın.Ortada mahkeme kararı da var o da Adana'dan ona bakarsanız.

Hocam tebliğler dergisini de gösterdim Hakkari açıkça yazdığı için onu da gösterdim bunda mantıksızlık aramak mantıksız bence.Mesele hak aramak burada.Verecekleri 3 kuruş değil.Biri alıyorsa herkes alsın almıyorsa da kimse almasın.Ortada mahkeme kararı da var o da Adana'dan ona bakarsanız.
Hakkari yazısı kendi ili için bağlayıcıdır. Oradaki şube müdürünün görüşüdür. Bakanlık yazısı herkes için geçerlidir. Mahkeme kararı da kişisel olup, kararın içeriği açılacak davada bağlayıcı olabilir. İlçeniz Hakkari yazısı üzerinden nöbet ve kulübe izin vermemiş olabilir. O nedenle bu yazıyı ilgi tutmanız mantıklı gelmedi bana.

Son düzenleme:
Geri