Kodla Büyü

Goldstein

Site Gezgini
Merhabalar sayın bilişim öğretmenlerim.

Yönetmelikleri inceledim konu ile ilgili genelge veya bir yazı aradım ama bir türlü bulamadım. Bizim ek derslerimiz, haklarımız ve diğer konularla ilgili güncel bir mevzuat bulamadım. Neyi okumalıyım nereye bakmalıyım. Geçenlerde okul müdürümüz oda vermek zorunda değiliz dedi bu konuda ne kadar haklı.

Saygılarımla.

Malesef net bir yönetmelik yok. Eğer boşta oda var ve size vermiyor ve orda burda oturmak zorunda kalıyorsanız. Sizde btr sorumluluğu haricinde birşeye el sürmeyin. Küçük te olsa BTR nin işleri yürütmesi için bir yer ayarlamak zor olmasa gerek. Okulda yer yoksa ona diyecek söz yok.

teşekkür ederim hocam. herşey belirsiz halde mesela maaş karşılığı kaç derse giriyoruz bu bile belli değil

teşekkür ederim hocam. herşey belirsiz halde mesela maaş karşılığı kaç derse giriyoruz bu bile belli değil
maaş karşılığı ders sayısı belli, "olduğu kadar", elbette 21 saati geçmiyorsa. bil_for hocamın gönderdiği linkteki yazıları ara ara okumak lazım, insan unutabiliyor.

"...
21 saatten fazla ders görevi dolduran öğretmenlere okulu dışında Fatih Projesi BT rehberlik görevi verilmeyecektir.
... "

Sadece kendi okulunda BTR olabilir. Bazıları bunu "Kesinlikle BTR verilmez" diye yazıyor !

Merhabalar sayın bilişim öğretmenlerim.

Yönetmelikleri inceledim konu ile ilgili genelge veya bir yazı aradım ama bir türlü bulamadım. Bizim ek derslerimiz, haklarımız ve diğer konularla ilgili güncel bir mevzuat bulamadım. Neyi okumalıyım nereye bakmalıyım. Geçenlerde okul müdürümüz oda vermek zorunda değiliz dedi bu konuda ne kadar haklı.

Saygılarımla.
aynen öyle yer verilmiyorsa mesela tahtalara takip kontrol programı nasıl kurup takip edeceksiniz, programlarınızı yedeklerinizi sürekli yanınızda mı taşıyacaksınız öğretmenlere btr alanına giren alanlarda nasıl yardımcı olacaksınız heralde rehber öğretmenler gibi konuşarak rahatlatıp göndereceksiniz teknolojik rahatsızlığı olanları

Geri