BTR Hizmet Puanı

Kodla Büyü
Mebbise işlerken hata yapılmış hocam aynı durum benim başıma geldi düzelttirdim.Mebbis te görevli arkadaşa görevlendirmenizin ders tamamlama olarak işlenmesi gerektiğini belirtin.Öyle bir menü yok diyeceklerdir otomatik olarak ama var :).

Arkadaşlar merhaba bu mebbise işlemenin dayandığı bir resmi yazı var mı? Benim bulunduğum yerde kadromun olduğu okulda derse girmeme rağmen ders tamamlama olarak işlenmiyor.

Başka okulda btr olarak görevlendirildiğimizde hizmet puanımız hangi okula göre alınıyor.
Hizmet puanınızı görevlendirildiğiniz okuldan alırsınız. Görevlendirmeler tam zamanlı düşünülür.

Sadece görevlendirildiğiniz okula gidiyorsanız sorun yok. Ama aynı zamanda kadronuzun olduğu okula da gidiyorsanız o zaman ders tamamlama olarak işlenmeli. O zaman kadronuzun olduğu yerden puan alırsınız.

Hizmet puanınızı görevlendirildiğiniz okuldan alırsınız. Görevlendirmeler tam zamanlı düşünülür.

Sadece görevlendirildiğiniz okula gidiyorsanız sorun yok. Ama aynı zamanda kadronuzun olduğu okula da gidiyorsanız o zaman ders tamamlama olarak işlenmeli. O zaman kadronuzun olduğu yerden puan alırsınız.
Hocam ben tam dediğiniz durumdayım kadromun olduğu yerde de derse giriyorum ancak mebbise tam zamanlı işleniyor. Yani ders tamamlama yapılmadı. Bu durum için bildiğiniz resmî yazı var mı?

yine yeniden herkes kafasına göre A ilinde görevlendirme olarak ekliyorlardi B iline tayin oldum ders tamamlama olarak giriyorlar

yine yeniden herkes kafasına göre A ilinde görevlendirme olarak ekliyorlardi B iline tayin oldum ders tamamlama olarak giriyorlar
Zamanında ilk yapan memur o ilde-ilçede nasıl başlatmışsa öyle gider. Yerine sonradan gelenler de aynı şekilde yapar düzen bozulmasın diye. Bu durumu düzeltmek çok zor :D Ya üst müdürü ikna edeceksiniz ya da bakanlık görüşü filan lazım.

BTR, ders görevi mi ki ders tamamlama olsun? Başka bir okulda BTY/Bilgisayar Bilimi vb. derslerine girerseniz o zaman adı ders tamamlama olur. Benim mebbiste böyle.
Başka okula BTR görevlendirmemin olduğu zaman kendi okuluma göre değil görevlendirildiğim okulun puanını almıştım.

Geri