BTR görevlendirmesi

Kodla Büyü

fener603

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba,bulunduğum okulda birinci dönem btr görevi yaptım.ikinci dönem içinde btr görevi için kendi okulumu seçtim ama okul müdürü milli eğitime btr görevlendirmesi istemediğini söylemiş.Okul müdürü btr görevlendirmesine müdahale edebilirmi ?

Arkadaşlar merhaba,bulunduğum okulda birinci dönem btr görevi yaptım.ikinci dönem içinde btr görevi için kendi okulumu seçtim ama okul müdürü milli eğitime btr görevlendirmesi istemediğini söylemiş.Okul müdürü btr görevlendirmesine müdahale edebilirmi ?
onluk bişey yok çok çok sizi başka okula verirler onu da sanmıyorum okulunuz BTR şartlarini taşıyorsa MEM görevlendirme yapıyor müdür değil dediğim gibi olmadı başka okula.gidin hiç bi işini de yapmayın o vatandaşın

Vakt-i zamanında üyesi olduğum sendikanın afişini panoya asarken, görevlendirildiğim okul md yrd. (yetkili sendikalı) görmüştü, şöyle bir baktı ikinci dönem bana görev verilmedi (bilişimci değilim), muhtemelen ilgili şb müdürüne söyledi.

İyide mantık olarak,müdür zaten yönetmeliğe aykırı bir durum yapmış,yani devamını getirip eğer boşta okul yoksa BTR olmasını engeleyebilir.bunun bir yönetmeligi yokmu?
müdürlük bişey yok hocam görevlendirme il memler tarafından valilik oluru ile oluyor

Hep makam sahibi olacaklarını sanıyorlar ama makamlar geçici. Aslında öğretmen olduğunu unutmamalı.

İlmem e görevli listesini ilcemem gönderiyor hocam

İlçe MEM senin başvurunu alıp il MEM'e göndermek zorunda. BTR olup, olamayacağına il karar verir.
Bolu il MEM bir ara "gidin görev istediğiniz okuldan talep yazısı getirin" dşyordu. Bu da onun gibi saçma, egolu birşey.

Okul müdürü, ilçe MEM zorluk çıkarıyorsa başvuru dilekçenizi doğrudan şle gönderin, götürün.

Ankara'da başvuru formunun üzerinde
"İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE"
olarak yazılıdır. Okul ya da İlçe MEM değil.
BTR yönetmeliği niteliğindeki 30.12.2015 tarihli BTR yazısının ekindeki başvuru formunda da doğrudan il MEM yazılıdır.

İlçe MEM senin başvurunu alıp il MEM'e göndermek zorunda. BTR olup, olamayacağına il karar verir.
Bolu il MEM bir ara "gidin görev istediğiniz okuldan talep yazısı getirin" dşyordu. Bu da onun gibi saçma, egolu birşey.

Okul müdürü, ilçe MEM zorluk çıkarıyorsa başvuru dilekçenizi doğrudan şle gönderin, götürün.

Ankara'da başvuru formunun üzerinde
"İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE"
olarak yazılıdır. Okul ya da İlçe MEM değil.
BTR yönetmeliği niteliğindeki 30.12.2015 tarihli BTR yazısının ekindeki başvuru formunda da doğrudan il MEM yazılıdır.
doğru

Hocam valilik oluru ile Fatih Projesi kapsamında görevlendirmeler yapılır. Herkes haddini bilsin. Müdürün böyle bir yetkisi de etkisi de yoktur..

Hocam müdürünüze arkadaşların selamı var deyip öyle bir hakkının ve yetkisinin olmadığını münasip bir dil ile, olmazsa resmi dilekçe ile söyleyin. Çoğu il, kurumdan bir resmi yazı istemiyorken evrak gereksizliğinden ötürü siz müdürünüze ne yaptınız da müdür sizi kabul etmiyor? Belgesi olan biri mi var sizin yerinize olacak?

Geri