BTR GÖREVLENDİRMESİ 2013-2014

Kodla Büyü
Okullarınızın e-maillerini de kontrol edin. Mersin'de web'den duyuru yapılmadı. Okul e-maillerine gönderildi bizde...

arkadaşlar kocaeli icin mail attim koordinator hocama ve saolsun hatta Allah razi olsun cevap yazmis. insallah haftaya alabilirlermis ve 16si itibari ile gorevlendirilecek sekilde ayarlamaya calisiyormus saolsun varolsun valla.

Gök_Tuğ' Alıntı:
allen15' Alıntı:
Hocam 20 saat sabah derse giricem. Sonra förmatörlük görevini yapıcam. Sabah 20 öğleden sonra da 30 saat haftalık olarak, toplamda 50 saat çalışmış olacam. Formatörlük saat üzerinden hesaplanmazmış. tüm gün gelmem gerekmiş.
Hocam 30 saati siz alın kalan saatlerle arkadaşınız btr olsun. Her dönem dönüşümlü olarak yapın sıkıntı olmaz.
Müdür kafasına göre hareket ediyor 20 saat extradan ek ders verirse ben de girerim 50 saat...

hocam ben bahsettiğiniz gibi yapmayı düşünüyordum ama müdür ders saatlerini eşit bolecem diyor , bt rehber öğretmeni olmayan öğretmene fazla ders verip ekders aldirtmam diyor riske giremezmis ,bt rehber öğretmeni bosken diğer öğretmene ekders aldirtiyorsun diye hesap sorarlar diyor , nasıl ikna edecem adamı bilmiyorum , eğitici formatoru arayalım diyorum ben anlamam diyor , var mi bir fikri olan?

elazığ atama2 bakıyomuş aradım yoğunluktan dolayı yapamıyorlarmış ileri bir tarihte yapacaklar ekimi bulurmuş

arkadaşlar istanbul 3 ünde başvuru sonmuş 5 inde ile göndereceklermiş yani bugün bizim okul yazıyı kaçırmış bende takip edemedim il dışında olduğumdan dolayı bugün ilçeye yazıyı gönderdik sıkıntı çıkarmı sizce

Arkadaşlar ben bu sene atancam Allah ın izniyle.Diyelim ki gittiğim okoulda lab yok.ders saatimde az.lab yoksa BTR de olmaz doğal olarak.8 saat derse girip full maaş mı alcam bir köy okulunda

NeDemekŞakireÇayYok' Alıntı:
Arkadaşlar ben bu sene atancam Allah ın izniyle.Diyelim ki gittiğim okoulda lab yok.ders saatimde az.lab yoksa BTR de olmaz doğal olarak.8 saat derse girip full maaş mı alcam bir köy okulunda
15 e tamamlamak için bir okula daha yollarlar maasi hak etmek için 15 saat girmek lazim die biliom.

tüm arkadaşlar yarın cumada kocaeli ve diğer eksik olan illerinde btr icin başvuru alması yönünde dua edebilirmi acaba. ciddiyim.

gzegen' Alıntı:
tüm arkadaşlar yarın cumada kocaeli ve diğer eksik olan illerinde btr icin başvuru alması yönünde dua edebilirmi acaba. ciddiyim.
tmm
anlaşılan epey önemli

Hocam Gaziantep'te merkez ilçeler hariç yazı geldi. Okul listesi yayınlamışlar. Merkez ilçeler yok o okulların içinde. Belki de merkez ilçelere ayrı yazı yollamışlardır.

carismatic_s' Alıntı:
Hocam Gaziantep'te merkez ilçeler hariç yazı geldi. Okul listesi yayınlamışlar. Merkez ilçeler yok o okulların içinde. Belki de merkez ilçelere ayrı yazı yollamışlardır.

hocam ben islahiye deyim idare bilgi vermedi. mailede bakamıyorum. başvuru tarihleri ne zaman bilgi verebilir misin?

yuca' Alıntı:
carismatic_s' Alıntı:

hocam ben islahiye deyim idare bilgi vermedi. mailede bakamıyorum. başvuru tarihleri ne zaman bilgi verebilir misin?

Hocam 11 Eylül' de il MEM'e ulaşacak şekilde ilçelere yazı gönderilmiş. Oğuzeli'nde de son başvuru 6 Eylül yazıyor. 6 Eylül'den sonra ile göndermek için son tarihtir herhalde 11 Eylül.

carismatic_s' Alıntı:
yuca' Alıntı:
carismatic_s' Alıntı:

Hocam 11 Eylül' de il MEM'e ulaşacak şekilde ilçelere yazı gönderilmiş. Oğuzeli'nde de son başvuru 6 Eylül yazıyor. 6 Eylül'den sonra ile göndermek için son tarihtir herhalde 11 Eylül.

teşekür ederim hocam. yazı ve okul listesi elime geçmedi malesef. sizde varsa bana yollayabilir misiniz?

Arkadaşlar istanbul btr görevlendirmesiyle ilgili yazı geldi fakat btr çalışma saatleri hala belli değil yine idarecilerin eline mi kaldık

arkadaşlar benim önce 30 saat dersim vardı. Sonra şube sayısı düşecek dendi ve ders sayım 20 olucak dendi bende btr başvurusu yaptım şimdi 30 olacak deniyor. Btr onayı gelirse nasıl olacak bu iş

Konya selçuklu yapacağını yaptı. tepki gösteremediğimiz için çok üzüldüm....

selocan_67' Alıntı:
arkadaşlar benim önce 30 saat dersim vardı. Sonra şube sayısı düşecek dendi ve ders sayım 20 olucak dendi bende btr başvurusu yaptım şimdi 30 olacak deniyor. Btr onayı gelirse nasıl olacak bu iş
btr onayında yedek te dursun hasta olduğun zaman ekdersin kesilmez. :D

Arkadaşlar hanımın okulunda dersler bir acaip, 5-6.sınıflar öğleden sonra, 7-8. sınıflar sabahleyin geliyorlar. BTR görevini kabul etseydik sabah 7 den akşam 6 ya kadar okulda bulunmamız gerekiyormuş o yüzden btr yi kabul etmedik. Geçen sene sosyal bilgiler öğretmeni görevlendirme olarak çalışmış ve aynen 7 den 6 ya kadar çalışmış. bir de şöyle bir durum var ki 5 ve 6 larda ders var yani öğleden sonra ders var ama 7 ve 8 ler seçilmemiş. buna rağmen müdüre hanım ve şube müdürü "yapacak bir şey yok geleceksin" diyor. Hakkımızı nasıl ararız, yapacak bir şey varmı sendika falan iş görür mü iyi akşamlar

tuana1981' Alıntı:
Arkadaşlar hanımın okulunda dersler bir acaip, 5-6.sınıflar öğleden sonra, 7-8. sınıflar sabahleyin geliyorlar. BTR görevini kabul etseydik sabah 7 den akşam 6 ya kadar okulda bulunmamız gerekiyormuş o yüzden btr yi kabul etmedik. Geçen sene sosyal bilgiler öğretmeni görevlendirme olarak çalışmış ve aynen 7 den 6 ya kadar çalışmış. bir de şöyle bir durum var ki 5 ve 6 larda ders var yani öğleden sonra ders var ama 7 ve 8 ler seçilmemiş. buna rağmen müdüre hanım ve şube müdürü "yapacak bir şey yok geleceksin" diyor. Hakkımızı nasıl ararız, yapacak bir şey varmı sendika falan iş görür mü iyi akşamlar
eşinizin okulunda ikili öğretim olduğundan ya sabahçı ya da öğleci olacak. dersleri öğlen olduğu için öğleci olur ve öğlen çalışma saatleri içinde derse girmediği zaman rehberliğini yapar. en azında bizde böyle oluyordu. bu sene ne olur bilemem. ama böyle olmazsa görevlendirme filan istenmez.

Geri