Btr-Ders-Eba Destek

Kodla Büyü

eyolcu

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaslar merak ediyorum btr olup ders ve eba destek işlerini nasil yapıyorsunuz? Dersleri belli gune yigip bos günler btr olarak eba destege mi bakıyosunuz? Dersiniz oldugu gün ne oluyor eba desteğe gibi sorunlar var aklimda. Bakanlik eminim dusundu bunlari cocuklari 30-40 saat ekrana baglamadan önce!!!

Ders > btr > edn şeklinde hareket ediyorum. Önümüzdeki haftanın programında 16 saat dersim öğleden önce. Evimde derslerimi verip öğleden sonra okula gideceğim. Öğrencilerin 13.50 - 16.20 arası canlı ders var. Yardımcı olacağım.

Okulunuz ders programı yapmıştır. Ders dışında kalan zamanlar BTR göreviniz var. EDN'de ise gerektiği zaman destek vereceksiniz, rehberlik yapacaksınız. Ki yüz yüze eğitimde de aynı şekilde gerektiğinde bizden rehberlik ve destek istenir.

Zaten hiçbir resmi yazıda BTR öğretmenlerine EDN nöbetinden söz edilmiyor.

Okulunuz ders programı yapmıştır. Ders dışında kalan zamanlar BTR göreviniz var. EDN'de ise gerektiği zaman destek vereceksiniz, rehberlik yapacaksınız. Ki yüz yüze eğitimde de aynı şekilde gerektiğinde bizden rehberlik ve destek istenir.

Zaten hiçbir resmi yazıda BTR öğretmenlerine EDN nöbetinden söz edilmiyor.
Fişi takmayıp bu bilgisayar çalışmıyor diyen insanlar var hocam Nasıl destek olacaksınız merak ediyorum.

18 saatim var 3 gun uzaktan egitim yapacagim. 2 gun okula gidecegim. akis mumkun degil. hele okulda ders vermeyi kabul etmedim. zaten gunde 6 saat ders olunca nasil yardimci olalim.

18 saatim var 3 gun uzaktan egitim yapacagim. 2 gun okula gidecegim. akis mumkun degil. hele okulda ders vermeyi kabul etmedim. zaten gunde 6 saat ders olunca nasil yardimci olalim.

Doğrusu sizin yaptığınız hocam.

Sayı : 30706984-903.99-E.13507730
Tarih: 30.12.2015
Konu: Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi

3. Görevlendirilen öğretmenler, mevzuatı gereği yürütmek zorunda oldukları ders görevini yerine getirdikten sonra kalan zamanda bu görevi yürütecektir.

Geri