BTR 8-9 Nisan'da Ek Ders Alacak mı?

Kodla Büyü

bilişim4053

Aktif Üye
İdare soruyor. Tam emin olamadığım için sizlere danışayım dedim. Btr görevi olanlar 8-9 Nisan'da ek ders alacak mı? Görevlendirmemiz ara tatili de kapsadığı için 4+3'ten 7 saat ek ders almamız lazım diye düşünüyorum. Doğru mudur?

Alır. Gidip gitmemesi önemli değil. Devlet idari tatil vermiş.

1 saat için idare ile tartışmaya girilmeyebilir ama verilmesi gerekir.

Ben, kendi adıma olup olmamasına bakmayı düşünmüyorum.

Yok kardeş, ödenmiyor. O haftanın günlerinin tamamına, "i" yani "idari izinli" yazılmış. Saat yani ücret yazılmamış.

Yok kardeş, ödenmiyor. O haftanın günlerinin tamamına, "i" yani "idari izinli" yazılmış. Saat yani ücret yazılmamış.
Seminer ücreti de mi ödenmemiş?
Yanlış yapmışlar.. Tüm öğretmenlere de yazmamışlardır.. yoksa ne btr ne de öğretmen? Asker öğretmen gibi olur..

Arkadaşlarım idari izinli günlerde ek ders ödenir. Bu konuda hem fikiriz diye düşünüyorum. BTR görevlendirmesi ara tatili de kapsadığı için 8-9 nisanda ek ders almamız icap eder. Eğer ek ders almazsak görevlendirmemiz bitmiş gibi olmaz mı? Ayrıca BTR ek dersinin ara tatilde okula gidip gitmemekle alakası yok.

Bugün öğrendim, yazı gelmiş, öğretmenlere seminer görevi verilmediği için öğretmenlerin hiçbirine bayramdan önceki iki gün ücret yazılmamış...

İdarenin kendisi için yaptığı ekders görevlendirmesini baz almalısınız bence. Yani kendilerine ödedilerse size de öderler, ödemedilerse size de ödemezler.

Geri