BTR 2.Dönem Görevlendirmeleri başlayan illerimiz

Kodla Büyü

btnotlari

Süper Üye
Süper Üye
Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri için 2.Dönem Rehber Öğretmenliği Görevlendirmeleri bazı illerimizde başladı. Bu yazı altında sürekli görevlendirmeye başlayan iller hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Bildiğiniz gibi 1.dönem BT Rehber Öğretmenliği Görevlendirmeleri 25 Ocak 2013 Ocakta bitecek. Yarı yıl tatilinden sonra 2.Dönem görevlendirmeleri olacak.

Şimdilik 2.Dönem için BT Rehber Öğretmenliği görevlendirmelerine başlayan illerimiz;

Hatay
Aksaray
Denizli
Bursa
Ordu
İstanbul
Afyon
Sivas
Diyarbakır
kütahya
Samsun
Rize
Şanlıurfa
Trabzon
K.Maraş
Ardahan

Arkadaşlar yazılmayan ilimiz olursa listeye eklemek için yorumda belirtirseniz iyi olur

Haberler geldikçe burada http://www.btnotlari.net/btr-2-donem-go ... er-guncel/ güncellemeye çalışıyorum.

eskişehir pazartesi toplantı yapacak bt rehber öğretmenlerle, büyük ihtimalle de aynen devam edeceğiz...

Yahu şu reklam için neler yapıyorsun hocam ya, btnotlarını güncelleyeceğine buraya yazsana, haber paylaşıyorsun oradan link veriyorsun, buradan soru sorup orayı güncelliyorsun, hani derdin ne, reklam geliri mi, ego tatmini mi anlayamadım ama çok tutarsız davranıyorsun.

Antalya sadece ilk dönem görevlendirme yapılanları yapacak..Yeni başvuru almıyor,üstelik boş birçok akıllı tahta kurulu lise varken...Türkiye'de tekiz galiba...

:-1:

Arkadaşlar İstanbul'da başvuru yazısı gelen arkadaş paylaşabilir mi? Bir de hangi ilçeye geldi acaba?

Malatya BTR olan öğretmenler aynen devam edecekmiş yeni başvurular yarıdönem tatilinde başvuru yapacakmış , bana öyle denildi telefonda.

Geri