BTR Öğretmeni ara tatilde okulda mı olmalı?

Kodla Büyü

mehteran

Üye
IMG-20231109-WA0006.jpg
Bu yazıya istinaden kasım ara tatilinde okulda olmamız isteniyor.

Şimdiye kadar böyle bir şey yoktu. Her yerde durum aynı mı?

Biz gidiyoruz tüm gün olmasa da idareciye göre değişiyo yine malesef hiç uğramayanlar da var

Seminer tüm öğretmenlere uzaktan mı, uzaktan. Sen öğretmen değil misin, öğretmensin. O zaman sana da uzaktan. Ne işimiz var okulda, bizden başka öğretmen var mı ki biz okulda olalım, saçmalık.

Okul ders saatleri içerisinde ve boş derslerimizde yapılan bir görevimiz varken ve okulda da ders işlenmezken neden okula gidelim?

Yeri geldiğinde nasıl yönetmeliğe sığınıp hakkımızı arıyorsak, bu yönetmeliğe göre okula gitmemiz gerekir, ders yok okulda ne işimiz var gibi yazılar ego tatmininden öteye gitmez kusura bakmayın, ha ben gidiyormuyum, idare çağırmadı çağırırsa gitmek zorundayım.

Yeri geldiğinde nasıl yönetmeliğe sığınıp hakkımızı arıyorsak, bu yönetmeliğe göre okula gitmemiz gerekir, ders yok okulda ne işimiz var gibi yazılar ego tatmininden öteye gitmez kusura bakmayın, ha ben gidiyormuyum, idare çağırmadı çağırırsa gitmek zorundayım.
Hocam yönetmeliği incelersen bunun ego tatmini değil yönetmelikte yazdığını görürsün. Aşağıdaki bölüm eylül 2023 tarihli valilik onaylı ve bizlere gönderilen yazıdan.

Ekran Alıntısı.PNG

Her ara tatilde ayni baslik açılması aklimda komplo vari sorular :)

Birbirleriyle çelişen durumlar söz konusu. Btr yönetmeliğine göre btr görevi eğitim öğretim saatlerini kapsar ve okulda eğitim olmadığına göre fiilen bu görev yapılamaz. Ancak hepimiz valilik oluruyla görevlendirildiğimiz için ve valilik görevlendirmesi blok halinde bütün bir dönemi kapsadığı için resmiyette görev devam etmektedir. Bu durum idarecilere istedikleri yerden bakıp yorumlama yetkisi veriyor ki haklılık payları da var. Şu işleri bi hale yola koyamadılar yıllarca yanarım yanarımda en çokta buna yanarım

Seminer döneminde 15 ekders, ders döneminde ise 18 saat ekders alıyoruz. Bu nedemek hiç mi düşünmedin?

Şimdi şuna karar vermek lazım, seminer döneminde öğretmen miyiz, btr mi? Yorumunuza göre btr yiz, o zaman ben bu online videoları izlemesem, okula gitsem, tahtalara imaj yenilesem, btr işlerimi halletsem bana ücret verilir mi?

Yukarıdaki soruya cevap verirseniz doğruyu buluruz sanırım

Biz gidiyoruz tüm gün olmasa da idareciye göre değişiyo yine malesef hiç uğramayanlar da var

çok basit görevlendirmede derki öğrenci varsa öğretmen gelir, öğrenci yoksa öğretmen gelmez. Yani resmi olarak gidilmez bu bir haktır. Giden arkadaşlara başarılar dilerim zaten bizim zümreye en büyük kötülüğü yine kendi zümremiz yapıyor. Yönetmelikte yazıyor diyen arkadaş çağırırlarsa giderim demeyecek o zaman tıpış tıpış gidecek sözünün eri olacak. Gitmezsin 15 saat ekders alırsın bu kadar.

Ben yeni gelen halka arzlarda tarkim de yaptığım gibi güzel bi strateji belirleyeceğim ohh mis, tavana alış için hisse belirlerim siz gidin. zaten bu ekderse bu iş yapılmaz. Senelik ek dersi 2 3 hisseden çıkartıyorsun

Hocam yönetmeliği incelersen bunun ego tatmini değil yönetmelikte yazdığını görürsün. Aşağıdaki bölüm eylül 2023 tarihli valilik onaylı ve bizlere gönderilen yazıdan.

Ekli dosyayı görüntüle 74751
hastasıyız dede midir nedir bu adam sadece ortalığı karıştırmak için var hiçbir şey bildiği de yok ancak boş boş konuşuyor, dediğim madde hocamızın paylaştığı bu yazı. Hangi madde alt madde hangi madde üst madde hangisi hangisini kapsar önce okumayı öğrensin sonra akıl versin dede midir kedi midir nedir bence bu hastasıyız dede engellenmeli psikilojisi bozuk birisi bu kesin net belli oldu artık. Daha görevlendirmenin ana temel maddelerini bilmeden ahkam kesiyor, halkı kin ve düşmanlığa sevk ediyor

Btrler gece de okulda kalsın haftasonu da gitsin mutlu olacaksanız. Resmi yazıda eğitim öğretim saatlerinde der ayrıca 15 saat ekders alıyorsun hocam ne btrsi seminer dönemindesin sen de öğretmensin. Çok istiyorsanız siz gidin boş okula niye ortalığı bulandırıyorsunuz

Ekli dosyayı görüntüle 74749Bu yazıya istinaden kasım ara tatilinde okulda olmamız isteniyor.

Şimdiye kadar böyle bir şey yoktu. Her yerde durum aynı mı?
Bu yazıda anlatılmak istenen şu:
Senede 2 kere btr görevlendirme yapılır. Bu 1. Ve 2. Dönem bütünlük gösterir yani ara tatil dönemi btr görevlendirmesini sona erdirmez. "Kapsayacaktır" dan kasıt okula gelmek değil de görevin devam etmesi anlamında. Ben böyle anladım.

hastasıyız dede midir nedir bu adam sadece ortalığı karıştırmak için var hiçbir şey bildiği de yok ancak boş boş konuşuyor, dediğim madde hocamızın paylaştığı bu yazı. Hangi madde alt madde hangi madde üst madde hangisi hangisini kapsar önce okumayı öğrensin sonra akıl versin dede midir kedi midir nedir bence bu hastasıyız dede engellenmeli psikilojisi bozuk birisi bu kesin net belli oldu artık. Daha görevlendirmenin ana temel maddelerini bilmeden ahkam kesiyor, halkı kin ve düşmanlığa sevk ediyor
Kimin psikilojisi bozuk olduğu yazdiklarindan belli oluyor, ayrıca malesef klavye delikanliligi yapacak kadarda ahlaksizsin, derslerinde ogrencilerine kendini ornek goster bakin bu nu yapmak edepsizliktir siz edepli olun de.

Karsimda olsan kedimi yilanmi kobrami gosterirdim sana ama zaten karsimda olsan bunu yazacak cesaretin olmazdı

Btrler gece de okulda kalsın haftasonu da gitsin mutlu olacaksanız. Resmi yazıda eğitim öğretim saatlerinde der ayrıca 15 saat ekders alıyorsun hocam ne btrsi seminer dönemindesin sen de öğretmensin. Çok istiyorsanız siz gidin boş okula niye ortalığı bulandırıyorsunuz
Hocam seminer doneminde malesef gorevlendirme onaylari gelmemis oluyor, onay olsa 18 saati soke söke alırdık.

Fazla sorgulamayın, müdüre gider sorarsan "gel" der, müdürler zaten btr gelmeyecek diye biliyor, bence kim ne ederse kendine ediyor. Müdür sizi arayıp gel demedi ise keyfinize bakın.

Hastasıyız dedenin çakma hesabı da varmış bunu da öğrenmiş olduk Kendi hesabından konuşamamış ordan konuşmuş Kendisi okulda olunacak diyor ve okula gitmiyorsa bu onun ne kadar çelişkili bir karakteri olduğunu gösterir dede gitsin okulda otursun madem, haydi dedeee okulaaaaa sözünün eri ol olabilirsen tabi 🤣😂

Fazla sorgulamayın, müdüre gider sorarsan "gel" der, müdürler zaten btr gelmeyecek diye biliyor, bence kim ne ederse kendine ediyor. Müdür sizi arayıp gel demedi ise keyfinize bakın.
Gel dese de gitmem ki.
Gideni de anlamıyorum. Pencereden atla dese atlayacak mısın örneği veriyoruz çocuklara (biri yanlış bir şey söyleyince yapan çocuklara)
Pandemi dönemi gidenler oldu galiba çoluk çocuk yokken onları da anlamadım.

Böyle şeyler de sorulmaz kafayı çalıştırın ne derseniz evet der müdürler.

Hastasıyız dedenin çakma hesabı da varmış bunu da öğrenmiş olduk Kendi hesabından konuşamamış ordan konuşmuş Kendisi okulda olunacak diyor ve okula gitmiyorsa bu onun ne kadar çelişkili bir karakteri olduğunu gösterir dede gitsin okulda otursun madem, haydi dedeee okulaaaaa sözünün eri ol olabilirsen tabi 🤣😂
1. çakma hesap diye bişey yoktur serkan, sonuçta nickname kullanıyoruz adı a olmuş b olmuş ne farkeder, ama tabi sen şizofren olduğun için durumu algılayamıyorsun. aynı şekilde sana yaklaşayım o zaman belki hatanı anlarsın, benzemez serkan adını soyadını kullanmamış, farklı isimde hesap açmış, fotoğrafınıda koyamamış profiline, büyüteç koymuş kendisi küçük olduğu için. bu mudur yani seviye?
2. sözünün eri ol diyorsun; okulda olunacak diyen ben değilim yazı çok net bir şekilde ara tatillerde görevimizin devam ettiğini söylüyor yani ara tatilde öğretmen değil btr yiz, okul idarecileri nasılki ara tatillerde okulda bulunması gerekiyorsa ama gitmiyorlarsa bizde aynı durumdayız, benim evim okula 32 km, bende gitmek istemiyorum ama devlet memuruyuz çağrılırsak gitmek zorundayız(bunu ben bir yerimden uydurmuyorum yazı onu gerektiriyor, saldırmayın yine :)), zaten bu son okula gitmediğimiz ara tatil olacak, boşyere tartışıyoruzki aslında tartışılacak bir konuda yok, sen şizofren olduğun için seni okula getirtmeye çalışıyormuşum gibi davranıyorsun, iq seviyen o kadar düşük yani, ama buna sevinemedim çünkü tedavisi yok, allah seninle muhattap olacak kişilere yardım etsin.
3. bağcıyı dövmeye çalışmayıp üzüme dönersek asıl meseleye; 2. dönemde bir ara tatil var, biz o tatilde zaten okulda olacağız ve hala btr olarak okulda bulunuyor olacağız, diyelim bir tahta problemli ve müdür bizim tahta ile ilgilenmemizi istedi, burada bana erkeklik yapanlar, müdürlerine hocam ben ara tatilde btr değilim şu an normal öğretmenim ben ona bakamam mı diyeceksiniz, şimdi klavye delikanlıları öyle diyeceğiz diyecekler ama , bunu diyebilecek adam ya zaten sicili cezalarla dolu yada devlet memurluğundan atılmış olurdu, bu yüzden bu konuyu burada kapatalım.

Not : bu benim yorumumdur beni bağlar, siz yazıyı istediğiniz gibi yorumlayın ben milli eğitim bakanı değilim sonuçta.

Son düzenleme:
Geri