BTR Çalışma Planı'na Eklenecekler!

Kodla Büyü

destinaa88

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar BTR dönemlik çalışma planı yapmaya çalışıyorum fakat formatör çalışma planı gibi olmasın istiyorum. Gelen BTR yazısındaki 13 maddelik girevlerimize uygun olarak tabii ki. Bu kapsamda benim aklıma gelen 1 ay boyunca öğrencilere "Güvenli İnternet" konusunda seminer düzenlemek. Diğer ay ise velilere böyle bir seminer düzenlemek. Yine öğretmenler için bilgisayar kullanımı konusunda kurs açmak istiyorum. BTR saatleri dahilinde. Bunun gibi başka aklınıza gelen neler var? En azından müdüre sunarken dönem içinde ne yapacaklarımızı görür.

"Öğretmenler ve öğrenciler tarafından ihtiyaç duyulan konuları belirleyerek seminer hazırlığı yapmak" diye bi madde ekledim.. bunları belirleyip verebilirsem şayet aylık rapora eklerim diye düşündüm... ayrıca bizim öğretmenler yıl içinde böyle zaman ayırıp seminer almaktan pek hoşlanmıyorlar o yüzden en azından öğretmenlere verilecek olan seminerleri haziran ayındaki seminer zamanında yapmayı düşünüyorum..

üff bide onlarmı var. ben diger arkadasların hazırladıgını kullanıcam eklemeyi dusunmuyorum seminer falan. zaten boyna bilgisayarlarının sorunlarıyla ugrasıyorum ogretmen arkadasların bi de bişeyler ogretcez diye mi ugrasalım...

goksirine' Alıntı:
üff bide onlarmı var. ben diger arkadasların hazırladıgını kullanıcam eklemeyi dusunmuyorum seminer falan. zaten boyna bilgisayarlarının sorunlarıyla ugrasıyorum ogretmen arkadasların bi de bişeyler ogretcez diye mi ugrasalım...

Bence öğrencilere ve öğretmenlere verilecek bilgisayar kullanım semineri bize iyi şekilde dönüş olacaklardır. Öğretmen arkadaşların en çok karşılaştığı problemlere yönelik bir seminer yapsak bize gelen sorunların en aza indirmiş oluruz. Problemlerle öğretmenler kendileri başa çıkmayı öğrenirler.

seminer verince sanki ogreneceklermi kursa gitmis hepsi guya belgeleri var bilgisayar kullanımı. ogrenmişlermi biseyler. hazırcı herkes.
ama tabi insanın elinden geleni yapması lazım. kıymet bilen varsa tabi... saygı duyuyorum...

Merhoom' Alıntı:
goksirine' Alıntı:

Bence öğrencilere ve öğretmenlere verilecek bilgisayar kullanım semineri bize iyi şekilde dönüş olacaklardır. Öğretmen arkadaşların en çok karşılaştığı problemlere yönelik bir seminer yapsak bize gelen sorunların en aza indirmiş oluruz. Problemlerle öğretmenler kendileri başa çıkmayı öğrenirler.

katılıyorum hocama. en çok sorun gelen konularda kurs verirsek, kendileri de halletmiş olur bazı şeyleri, zırp pırt bizi çağırmazlar.

ben de katılıyorum semir verilebilir ki ben vermeyi düşünüyorum. benim görevlendirmem geç başladı daha bu hafta başladım fen lisesinde. plan hazırlıyorum. iyi ve kayda değer birşeyler yapmak istiyorum. öğretmenlere ve öğrencilere hangi konularda seminer verebilirim. benim gibi yapmayı düşünen arkadaşlarla döküman paylaşırsak çok iyi olur. ben her ay öğrencilere yarışma yapmayı düşünüyorum.daha başka neler yapılabilir?

Planladigniz seminer ve yarismalari yapabildiniz mi arkadaslar? Akıllı tahtalarla ilgili o kadar cok problemle karsilasiyoruz ki onlarla ugrasmaktan baska seylere firsat kalmiyor sanki? Sizde durumlar nedir?

Geri