BT sınıfımı normal sınıf yapıyorlar.

Kodla Büyü

Merhoom

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
532
Gaziantep'de bir okulda çalışıyorum. Okuluma dün bir müfettiş geldi müdür ve hizmetliyle birlikte BT sınıfının, öğretmenler odasının ve müdür odasının metrekaresini ölçtü. BT ve öğretmenler odası 50 metrekare müdür odasıda 38 metrekare geldi. Hepsinide sınıf olmaya müsait diye rarpor tuttu müfettiş. Okulda 3 tane BT sınıfı var ki yetmedği zamanlar oluyordu şimdiden sonra nasıl olacak bilmiyorum.
 
hocam sıkma canını kalorıfer daıresınde bıle 30 ögrencı dusuyor dıye yazmıslar seneye kım ole kım kala 1. kademedemı 2. kademedemı tamırcı olucaz bellı degıl daha
 
4+4+4 sisteminin bize getirdikleri okullar değişecek bizleri başka okullara verecekler norm fazlasıyız zaten çoğu okulda bt öğretmeni var ne oalcak bilmiyorum durumumuz gerçekten iç açıcı değil :-1:
 
Benim okul 2. kademe olacak gibi çok yakınımızda anaokul binası olan başka bir okul var onu 1. kademe yaparlar sanırım. Bizde artık ortada sıçan oynarız gibi geliyor bana.
 
32 metrekare üstü olan bütün odaları sınıf yapacaklarmış 4^3 gereği
müdür odaları için böyle birşey konuşuldu forumda bt sınıflarınada göz konulmuş demek
 
O gelen müfettişlerin işgüzarlığı.
Genelge sadece sınıf işgali yapılan idareci odalarını eski haline çevirmek için çıkarıldı.
O işgüzarlar "BT Sınıfı sınıf olacak" diye mi raporlamışlar?
 
"yok canım bilişim tasarım derslerimiz devam ediyor. o okonuda bir sıkıntımız yok." sözleri bir kez daha anlam kazandı. BT sınıfları kapatılıyor ama dersimizde bi sıkıntı yok. çooook güzel değimi :p
 
Bende Aydında çalışıyorum. Bizim okulada bir grup müfettiş geldi sağa sola baktılar. kütüphane enüst kattaydı ve yenileme çalışmaları başlatmıştık. müfettiş kütüphane enüstte olamaz onu Bilişim Teknolojileri Laboratuvarı ile birleştirin dedi. Bence buşekilde kütüphane yapacaklar bizim sınıfları kitaplar ve bilgisayarlardan oluşan bir kütüphane. bizde kütüphane memuru olacağız herhalde.
 
istanbuldayım.gçen bizim okula gelen müfettişler de müdür odası ,teknoloji tasarım odalarına baktı.onlar kapatılacak.
biz de bu sene çok kullanmadığımız geçen sene serbest etknliklerde sınıf öğretmenleri tarafından berbat hale getrilen eski labı kapatmak istiyoruz.zaten iki tane daha bt sınıfı var.kapatamazsınız demiş.eskiyyi kapatırsa kaptsınlar ama yeni sınıflarımı tek lab haline getirseler ne güzel olurr.
 
160 bin tane derslik açığını nasıl kapatacaklar?kütüphane, öğretmenler odası, BT sınıflarını dönüştürerek...Yalaka işgüzar kişiler yüzünden benim sınıf da gidici gibi görünüyor ayrıca öğretmenler odası da sınıf yapılacak gibi...okulun planında öğretmenler odası olarak ayrılan bir bölüm yokmuş...planı hangi zeki çizdiyse artık...
 
Geri
Üst