BT sınıfı elektirk arızası

Kodla Büyü

hsyndmrl

Site Gezgini
arkadaşlar labda klima çalışmıyo. daha doğrrusu klimayı açınca şarter atıyo elektirik tesisatında bi sorun var hatta bazı bilgisayarlar kendi kendine açılıp kapanıyo
idareye kaç defa söyledim gelip bakmadılar bile neler yapabilirz? bu teknik servisin numarasını bilen varsa yazabilir mi

Okul idaresinden dersleri işlemek için sınıf iste.Elektrik kaçağı sebebiyle öğrencilerin can güvenliği yok sorumluluğu üzerime alamam de. büyük ihtimal ilgilenirler.

Elektrikçi çağır hocam. Kaçak akım var gibi görünüyor. Bir röle işini görür belki ama uzaktan tahmin etmek zor.

hocam servis ilgilenmez mi bunla
idareye söyledim elektrikçi çağırın diye ama ....
servisi arasam diyodum

hsyndmrl' Alıntı:
servisi arasam diyodum

siz bilgisayar öğretmenimisiniz ya da formatör mü
bi sorum daha var lab hangisi exper vestel vb..

hsyndmrl' Alıntı:
servisi arasam diyodum

Hocam servis dediğin kim? Şu anda elektrik sisteminin sorumlusu laboratuvarı size teslim edenler, burada il koordinatörlüğü ilgileniyor o işle. Onları ara istersen ilk önce. Ya gelirler bakarlar ya da elektrikçi çağırın derler. Yok teknik servisten bahsediyorsan onlar yalnızca bilgisayarlara bakıyorlar. Üstelik bakmadan evvel arıza kaydı bildirmenizi istiyorlar(Vestel).

Hocam aynı sorun bende de vardı ama soyleki, reguletor 2 de calisiyordu ve 2 de calisirken dedigin gibi klima calisitigi zaman makinaların bir kismi reset atiyorlardi, sarteli 1 aldim ve oyle devam ediyorum su an sıkıntı yok!(gunde 5 defa elektirk gelip gitmesini saymazsak tabe)

:D

Geri