BT Sınıfı Bilgisayar ve Kodlama Atölyesi

Kodla Büyü

emrehoca

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba, okulumuzda deprem güçlendirmesi var bitince bt sınıfını güncellemeyi planlıyoruz. Robotik kodlamaya uygun hangi setleri önerirsiniz. Daha önceden bilim kahramanları derneğinin düzenlediği FLL katılmıştık çok hoşumuza gitmişti. O yüzden lego mindstorm sette düşünüyoruz. Bilgisayarlar all in one tarzı mı olmalı sizce ? Elinizde örnek fotoğraf varsa yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkürler..

all in one bilgisayar tavsiye etmiyorum, arıza verince bilgisayar tamamen gidiyor, ama diğer durumda kasada sıkıntı olsa monitörü kullanırsın, kasada ufak rötuşlarla kasayı çalışabilir hale getirebilirsin, hiç olmadı parçasını başka kasada kullanırsın, ama all in one'daki parçaları da kullanabilsen de uğraştırır. yer sıkıntısınız varsa slim kasalardan tercih edebilirsiniz.

all in one bilgisayar tavsiye etmiyorum, arıza verince bilgisayar tamamen gidiyor, ama diğer durumda kasada sıkıntı olsa monitörü kullanırsın, kasada ufak rötuşlarla kasayı çalışabilir hale getirebilirsin, hiç olmadı parçasını başka kasada kullanırsın, ama all in one'daki parçaları da kullanabilsen de uğraştırır. yer sıkıntısınız varsa slim kasalardan tercih edebilirsiniz.

haklısınız hocam benim de aklımda bu durum vardı ufak slim kasalar üstünde ekran ile hem maliyet düşer hem de gerçekten çok fazla yer kaplamıyorlar. teşekkürler.

Geri