BT sınıfı (AİDATA) geri yükleme dvdsi işe yaramıo yarıda kalıyor

Kodla Büyü

bote_sevinc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
labım yeni kurulduğu için şimidye kadar arıza çıkaran bilg olmamıştı şimdi bi bilgisayarı geri yükleme dvdsi kullanaraka temzilemek istedm düzgün çalışsın die maa işlem başladıktan sonra tamamlanmıyor en son %26 falandı oralara gelip wista ile ilgili hata verior yrn xp cdsi ile c yi silip ondan sonra geri yüklemeyei takayım diorum böle bi durum yaşayan ya da önerisi olan var mı

Aidata dvd ve cd leri işe yaramadı. Hatta teknik destekleri bile geri gönderdiğim makinaya yeni kurulum yapmışlar :D Komedi gibi. Yeni kurulum yaptım, acronis ile image aldım, tümünü baştan yükledim. Güvenlik kartları da bi işe yaramadı, ilk 3 gün 3 tanesi çöktü. Acaba 15 güne kalmaz hepsi çökecekmi dedim :D Güvenlik kartlarını söküp deep freeze devam ettim. Lab'da boşta duran 25 güvenlik kartı var :)

aynı sorun bende de var arkadaşlar. bir türlü randıman alamadım şu labaratuardan. kartların hiç birisi çalışmıyor. birinin hdd uçtu. ne yapacağım bilmiiyorum. Labaratuarın ne bir driver cd sini nede image cdsini vermemişler.

öğrenci geri yükleme dvdsi yerine öğrenciyi kullandım önce diskleri biçimlendirdim sonra geri yükledim bu sefer oldu :))
arkadaşlar bize Y/N die sorduğu yerde f klavyedeki y ye basıp durduğum için olmadı heralde bi arkadaşım farkedene kadar hiç aklıma gelmemişti şimidilik format ve geri yükleme sorununu hallettim ama tarayıcımı hala tanıtamıyorum ve 1 bilgisayarım nete bağlanmıo yeni lab olsada arıza çıkıo

Arkadaşlar bendeki bilgisayarlar Exper. Aynı sorun bende de var. %44 ten öteye gitmiyo. güvenlik kartını söküp tekrar denememi söylediler. yalnız güvenlik kartını sökersem tekrar kuramayacam. Artık çalışmaz hale geldiklerinde mecburen söküp kurtulacam o kartlardan

Geri