BT rehberliği görevlendirmem yapılmamış! !

Kodla Büyü

mgdrfrmtr

Üye
Arkadaşlar bt rehberliği başvurumu yaptım ilçe milli eğitime verildi formum. Suan neden bilmiyorum ama görevlendirme listesinde ismim yok. İlçe mem ismimi göndermeyi unutmuş olabilir diye düşünüyorum..Ne yapabilirim , bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Hocam yani ilçe mem unutmuşsa eğer benim görevlendirmemi yaparlar mı.önceki görev yaptığım ilde mesela subat atamasında gelen arkadasların basvuru süresi geçtiği için görevlendirmelerini yapmamışlardı.

mgdrfrmtr' Alıntı:
Hocam yani ilçe mem unutmuşsa eğer benim görevlendirmemi yaparlar mı.önceki görev yaptığım ilde mesela subat atamasında gelen arkadasların basvuru süresi geçtiği için görevlendirmelerini yapmamışlardı.
Normalde daha sonraki başvurularıda kabul edip görevlendirmeleri çıkarıyorlar. İlçe mem çamura yatarsa yapmayabilir.

Umarım yapılır hocam , yoksa zaten 8 saat dersim var , baska derslere girmek istemiyorum maaş karşılığını doldurmak için...

Sizin durumunuzda olan başka okullara görevlendirme yapılmış mı, buda önemli? Okulunuz Fatih kapsamında mı ya da BT Sınıfınız var mı en az 15+1

Evet hocam yapıldı görevlendirmeleri fatih kapsamında olmayıp 15+1 labı olanlara da. Benim okulum fatih projesi kapsamında fotokopi mak. Falan geldi daha akıllı tahta kurulumları yapılmadı ama 20+1 bt sınıfı var zaten.gecen sene de bt rehberi görevlendirilmiş benim okulumda. .

O zaman dediğiniz gibidir, muhtemelen sizin dilekçe arada ya isteyerek ya da istemeden kaybolmuştur. Okul aracılığıyla gönderdiyseniz dilekçeyi sorun halledilir muhtemelen, ama elden verdiyseniz dilekçeyi ve kayda da geçmemişse işi yokuşa sürebilirler.

benimde yapılmamış bugün araştırdım ilçeden angutun biri ilk gün başvuran 2 kişinin dilekçesini mail ile göndermiş. birde son gün göndermiş son gönderdiği maildede o ilk başvuranlar ve benle beraber 1 arkadaş daha toplam 4 kişininkini göndermiş.ildeki angutlarda sadece ilk gün gönderilen maili işleme koymuşlar arada kaynamışız.bu bu işbilmezlerin yüzünden 3 haftalık ücret alamıcam nerdeyse.yeni başvurular yayınlamışlar başvurun tekrar diyor.dedim ilk başvurunun onayı 16.09.2014 ben şimdi başvursam o tarihmi geçerli olacak diyorum yok geriye dönük onay olmaz diyor benim kabahatim ne bunda diyorum yapacak bişey yok hocam diyor...

hocam okula gelince müdürüm giden evrak defterini gösterdi oraya da kaydetmiş belge orada var.Şimdi ilçe Mem'e gitti bakalım ne diyecekler..Sonuçta onların hatası hocam 15 Eylül'den başlaması lazım görevlendirmelerin hepsi.Ben okul başladığından beridir geliyorum nasılsa cıkıcak görevlendirmeler diye.Hocam Ordu Çatalpınar'dayım.Elazığda nasıl hallettiler peki,hemen yapıldı mı?

Istanbul sultangazi de ayni durum başıma geldi. Ek görevlendirmeyi bekleyeceksiniz dediler ildeki arkadaslar. Olan bizim ek ders ucretlerine oldu.

mgdrfrmtr' Alıntı:
hocam okula gelince müdürüm giden evrak defterini gösterdi oraya da kaydetmiş belge orada var.Şimdi ilçe Mem'e gitti bakalım ne diyecekler..Sonuçta onların hatası hocam 15 Eylül'den başlaması lazım görevlendirmelerin hepsi.Ben okul başladığından beridir geliyorum nasılsa cıkıcak görevlendirmeler diye.Hocam Ordu Çatalpınar'dayım.Elazığda nasıl hallettiler peki,hemen yapıldı mı?

Hocam İlçedeki arkadaşlar yazıyı zamanından göndermemişler, sağolsunlar haber verme gibi bir lükse bile girmediler, ben Elazığ İl mem ile görüştüm, zaten 18 eylülde valiliğe gitmişti yazı, 19' unda ek liste gönderdiler, ek ders kaybımız da olmadı.

g.cetin.66' Alıntı:
İl koordinatörü şahin bey ile görüştünüzmü hocam görüşmekte fayda var

Hocam ilçe mem müdürü ile görüleceğim yarın , bugün aradım yarın gel ili arayalım dedi.olmazsa Şahin Bey'e de ulaşım yarın.Teşekkürler hocam. .

Hocam evrak takibi yapin. Geçen yil benim de yapılmadı. Okuldan itibaren takip ettim. Ilde bi sekilde yapilmamis. Ilde adam evragin yok dedi. Sonucunda varlığını kabul ettiler. Evrak takibi ile sonucunu arayın hocam.

Hocam İlçe Mem'e gittim evrağım orada da vardı zaten.İlçe Mem Müdürü ili aradı tekrar mail ve fax gönderiyorlar.Listeye ekleyecekler yeniden inş.

Geri