Bt rehberler öğretmeni iken norm fazlası olmak

Kodla Büyü

yamandogan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba okulda norm fazlasıyım bt rehber öğretmeni olsam norm fazlası ataması ekim kasım da yapılan başvurabilir miyiz.yoksa formatörsün başvuramazsın mı denir

Bt rehber öğretmenliği görevlendirmedir. Normu yoktur. Okulunuzda norm fazlası iseniz başvuru yapabilirsiniz

Aynen btr iken norm fazlası oldum. Açık okulkarı yazın dediler yazdım. Tayinim çıkınca Btr de düştü. Dönem başları idi benimle aynı durumda olan bir arkadaş daha vardı bize yeni btr onay alındı.

BTR olmanızın normla maalesef alakası yok.. Yıllar önce ben de BTR iken norm fazlası oldum ve aynı ayda il içi tercih yaparak farklı okula gittim..
Norm fazlası atamalarınız olduktan sonra muhtemelen ikinci dönem görevlendirmesinde yeniden BTR olursunuz..

Arkadaşlar bende okulumda norm fazlası oldum ve başka bir okula atamam yapıldı ama daha okulumla ilişiğimi kesmedim. Bugün btr başvurusu yapacağım formda kadrosunun bulunduğu okul diye bir ibare var ben oraya şimdiki okulumu yazmalıyım gideceğim okulumu
( Bu arada görevlendirmede ilk olarak şu an çalıştığım okulu tercih edeceğim tekrar)

Arkadaşlar bende okulumda norm fazlası oldum ve başka bir okula atamam yapıldı ama daha okulumla ilişiğimi kesmedim. Bugün btr başvurusu yapacağım formda kadrosunun bulunduğu okul diye bir ibare var ben oraya şimdiki okulumu yazmalıyım gideceğim okulumu
( Bu arada görevlendirmede ilk olarak şu an çalıştığım okulu tercih edeceğim tekrar)

gideceğiniz okulda fatih projesi yok mu?
varsa önce onu yazmalısınız.

Geri