Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

BT rehber öğretmenine yetiştirme kurslarında ek ders yok...

Konu, 'Öğretmen | İdari, Hukuki ve Özlük Hakları Konuları' kısmında cakir528 tarafından paylaşıldı.

1. cakir528

cakir528 Aktif Üye

2. mkankan

mkankan Seçkin Üye Seçkin Üye

Bunu yazan arkadaş neyin kafasını yaşamış acaba? Bir kere btr görevi hergün her saat yapılmaz. adam hafta sonu da mı btr görevi yürütüyor..

3. xtasy

xtasy Seçkin Üye Seçkin Üye

ne bekir sinopluoğluymuş arkadaş adam meşhur oldu

4. legender

legender Aktif Üye

Hocam Kursu görevlendirme zamanında değil hafta sonu açıyorum ve herhangi bir sıkıntı çekmiyorum ben burada onaylandı.
    Ayrıca rahat olun çoğu idareci kendi de yetiştirme kursu açtığı için onlara da vurduğu bu yazıyı görmezden gelirler.

5. taatoo

taatoo Seçkin Üye Seçkin Üye

HOCAM TAMAMEN SAÇMALIK
    ANTLATMAKTAN GINA GELDİ
    MÜDÜRÜMDE SORDU ONADA ANLATTIM İLÇE ONAYLADI HOCAM SIKINTI YOK DEDİ
    TEKRAR ANLATIYORUM BTR YÖNETMELİĞİNDE NE DİYO EĞİTİM ÖĞRETİM BİTTİĞİ ANDA BTR GÖREVİ BİTİYOR,
    KURSLARI EĞİTİM ÖĞRETİM SAATLERİ DIŞINDA YAPTIĞIN ZAMAN HİÇBİR SIKINTI YOK
    BU AYDIN MEMDEKİ VE BAKANLIKTAKİLER NE İÇİYOKİ ACABA KENDİ YAZDIKLARI YÖNETMELİĞİ BU ŞEKİLDE YORUMLUYOLAR

6. _MurAy_

_MurAy_ Aktif Üye

Şimdi arkadaşlar,bunun gibi soruyu tutar da üst makam sorarsanız,böyle durumla karşılaşırsınız.
    Ben bu okulu aradım geçen hafta.Karşıma çıkan sanırım müdür yardımcısı idi..
    Evet bu yazı doğru dedi ve zafer kazanmış eda ile "Bu arkadaşlar hafta içi sonu,halk eğitim,yetiştirme... gibi kurs açamaz dedi"
    Sanki dünyanın sırrını çözmüş gibi bir tavrı vardı :x
    Sonra ben,bu adamın görevlendirme yazısında,çalışma saati ile ilgili maddenin neresini anlamadınız ? diye sorunca
    bozuldu,"bakanlıkla konuşcaksınız" falan demeye başladı,ben iyi rahatlamışsınızdır artık dedim ve telefonu yüzüne kapattım...
    veee beni hemen sonra farklı iki numara aradı :D
    açmadım,umarım odur ki büyük ihtimal o,kudurmuştur inşallah :++:
    bence sizler de yapın,benden sonra ilçeden arkadaş aradı,yazı der demez kapatmış herif telefonu :+1:
    ben o bilişim öğretmeninin yerinde olsam,sendika mahkeme ararım hakkımı ama yavrum sesi çıkmıyor heralde.

7. taatoo

KARDEŞ BÖLE ADAMLARLA AYNI SIFATI TAŞIMAKTAN UTANIYORUM CİDDEN ALLAHTAN BÖLE ADAMLARLA KARŞILAŞMIYORUM KATİL EDER BÖLE ADAMLAR SON 4 YILDA HEM BTRYİM HEMDE HALK EĞİTİM KURSU AÇTIM BU DÖNEMDE YETİŞTİRME KURSU AÇTIM
    YALNIZ YAZIDA SAAT FALAN BELİRTMİYOR BENCE BAKANLIK EĞİTİM ÖĞRETİM SAATLERİ İÇİ İÇİN O YAZIYI YAZMIŞTIR BUNLARDA GENEL OLARAK YORUMLAMIŞTIR
    BİZİM İLÇE GAYET GÜZEL BİR ŞEKİLDE ONAYLADI
    VE TÜRKİYENİN HER YERİNDE ONAYLANAN KURS SADECE AYDINDA SIKINTI OLDU ANLAMIŞ DEĞİLİM

8. uysal_rockci

uysal_rockci Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Bu konu çok uzamaya başladı.
    Kurs açıp da iptal olan, veya ücret alamayan arkadaşlarımızın önce dilekçe ile itiraz ederek olumsuz olması halinde, doğrudan mahkemeye gitmeleri gerekir.

Bu sayede emsal olur yoksa bu işin cılkı çıktı iyice.

Köy okulunda olmasam, taşımalı eğitim olmasa hafta içi kurs açardım kesinlikle.

Lütfen bir an önce sendikalarınızı devreye sokun...

9. bilisimci09

bilisimci09 Seçkin Üye Seçkin Üye

bu nasıl iş arkadaş benim kurusumu müdür haftasonu bişey olmaz diye açtı ilçe kapattırdı.bu arada il Aydın kursu açılan iller hangisi yazarlarsa sevinirim

10. sftcrt

sftcrt Aktif Üye

benim iki tane kursum açtırılmadı malum yazıya istinaden aydın efeler mem e dilekçe verdim aynı malum yazıyı okula gönderdi. :x

11. uyusuk

uyusuk Seçkin Üye Seçkin Üye

Bu bakanliktakilerin işi gücü yok ne ile uğraşıyor arkadaş yok böyle bi ülke.

12. taatoo

Manisada sıkıntı yok hocam ilçe onayladı
    Aydında sıkıntı büyük herhalde :D baya ünlüoldu aydın ili

13. taatoo

hocam bu aydın napiyo anlamıyorum diğer illerde herkes açıyo siz nasıl açamıyosunuz anlamadım

14. denizci

denizci Seçkin Üye Seçkin Üye

ben de BTR için başvurdum. ama hala onay çıkmadı çıkacak tabii. ayrıca 6 saat kursum var. bugün müdür yrd mız aydın iline yazılan yazıyı gösterdi bana. bakanlıktan böyle bir görüş var diye. oda şaşırmış tabii. şimdilik bir sorun yok. ama kafalar karıştı. ne yapacağız böyle anlamadım arkadaşlar. kursumuzu iptal ederler mi? ya da ne bilim verilen ek dersleri geri isterler mi?

bu arada il istanbul şişli ilçesi.

istanbulda BTR isteyip kurs açan var mı? il koordinatörü ne düşünüyor acaba bu konuda.

15. Hakan25

Hakan25 Aktif Üye

Sayın hocalarım son gelen yazıyı nasıl yorumluyorlar, yazıda bt rehberliği görevi saati bittikten sonra belletmenlik dahil diğer görev alabilir özellikle belirtmiş, neden bu kadar zorluk çıkarıyoruz. Ayrıca Fatih projesi kapsamında bir çok kurs verdim. hala anlamayanlara sormak lazım, mesaiden sonra ekders karşılığı yapmış olduğum kursların hiç birinin onay almaması gerekir. Hepsi onaylandı. size tavsiyem verin dilekçeyi idarecileriniz işin içinden nasıl çıkarız diye düşünsünler

16. denizci

hocam ben aydın iline gönderilen bakanlık yazısını okudum. GEÇİCİ GÖREVİ SÜRESİNCE dyk de ders okutarak karşılığında ayrıca ek ders ücretinden yararlandırılmasının mümkün bulunmadığı değerlendirilmektedir. diyor.

17. Hakan25

Hakan25 Aktif Üye

Hocam şu yazıyı buraya atmanız mümkün mü? gönüllü olarak mahkemeye verecem

18. klmno

klmno Süper Üye Süper Üye

19. denizci

hocam şuan atamıyrm.çıktısı vardı bende.sanırım nette var.bi arama yapın. Olmadı en kısa sürede yüklrm buraya.

20. ppll

ppll Seçkin Üye Seçkin Üye

Allah razı olsun AYDIN MİLLİ EĞİTİM SESİNİ tÜM tÜRKİYE DUYDU. Bekir SİNOPLUOĞLUNA DA ORDU İLİNDEN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ. HAFTA SONLARI BİZE KALDI :)

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Boyut:
      195,4 KB
      Okunma:
      565
    • 2.jpg
      2.jpg
      Boyut:
      69,2 KB
      Okunma: