BT Ariza Sitesindeki Proje Adı !

Kodla Büyü

..LysimakhoS..

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Dağıtımı 2006 yılında yapılmış olan vestel promega bilgisayarlardan oluşan BT sınıfımızın arızalı bilgisayarlarını btariza.meb.gov.tr adresinden bildirimde bulunacağım. Fakat sitedeki bilgilerin girildiği arıza bildirimi bölümünde Proje Adı bölümünde herhangi bir proje adı çıkmıyor! BT sınıfımız garanti kapsamı dışına çıktığı için mi bu yoksa neden? bir bilgisi olan var mı acaba?

evet hocam garantiden düştükleri için çıkmıyor. bizdede var aynı sorun

hocam konu başlığının birinde arkadaş faz1 bilgisayarların bile gönderilebileceğinden bahsediyordu:

okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/bt-ariza-sifresi-degismis-ne-yapilabilir-t37065.html

yucegok' Alıntı:
hayır hocam yanlış bılıyorsun garantı suresi dolmuş yada dolmamış butun bılgisayar ve yazıcıları bt arızaya gonderebılıyorsunuzzz. haberiniz olsunn

yucegok' Alıntı:
gonder hocam. ben garanti suresi dolmuşş bılgısayar gonderdım birkaç gun ıcerısınde yapılmış şekılde geri geldi.denemesi bedava

yucegok' Alıntı:
gonder hocam. ben garanti suresi dolmuşş bılgısayar gonderdım birkaç gun ıcerısınde yapılmış şekılde geri geldi.denemesi bedava

her laboratuarın bir proje adı var

örneğin
EXPERLER için Tekstil işverenleri sendikası

ulaştırma bakanlığı nın da bir projesi var ama hangi marka PC veriyorsu hatırlayamadım

..LysimakhoS..' Alıntı:
Dağıtımı 2006 yılında yapılmış olan vestel promega bilgisayarlardan oluşan BT sınıfımızın arızalı bilgisayarlarını btariza.meb.gov.tr adresinden bildirimde bulunacağım. Fakat sitedeki bilgilerin girildiği arıza bildirimi bölümünde Proje Adı bölümünde herhangi bir proje adı çıkmıyor! BT sınıfımız garanti kapsamı dışına çıktığı için mi bu yoksa neden? bir bilgisi olan var mı acaba?
hocam birşey merak ettim. tayin isteyeceğim bir okulda vestel promega bilgisayarlar varmış vestel promega bilgisayarların donanım bilgileri nedir?

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
..LysimakhoS..' Alıntı:
hocam birşey merak ettim. tayin isteyeceğim bir okulda vestel promega bilgisayarlar varmış vestel promega bilgisayarların donanım bilgileri nedir?
?

TEP2 (DÜNYA BANKASI 2.FAZ) (3000) KAPSAMINDA KURULAN LABORATUVAR ÖZELLİKLERİ:
A Tipi:15+1(+3 Var)(18+1), B Tipi:15+1 - 2adet Lab (+3 Var)(33+2), C Tipi:15+1 – 3adet Lab (+3 Var)(48+3)
(yani okulda 1BTS kurulmuşsa A tipi,1 adet bts kurulmuşsa B tipi,3 adet BTS kurulmuşsa C tipi oluyor.B ve C tipinde mimio akıllı tahta var)

Öğretmen Bilgisayarı (Kasa) : VESTEL PROMEGA (Server) (Intel Pertium 4 640, 3.2 Ghz)(Gigabyte GA-81945P-G-RH
Öğrenci Bilgisayarı (Kasa) : VESTEL PROMEGA CE (Intel Celeron D 3.33 Ghz) (Intel Desktop Board D915GVWB
Monitör : 17” VESTEL 1772 ED /Siyah CRT
Lazer Yazıcı : SAMSUNG ML 2251N
Tarayıcı (Scanner) : XEROX 4800TA One Touch
Projeksiyon : YOK (İhale aşamasında)
Elektronik Tahta : MIMIO XI PROBOARD – MIDI 0603TR
Klima : VAR
Güç Kaynağı (UPS) : TUNÇMATİK NEWTECH 1KVA

..LysimakhoS..' Alıntı:

Bu durumda olan okullar için net bilgidir. Kendi okulumda bunu iş edindim il meme bakanlığa gönderilmek üzere resmi yazı yazdık bakanlık da bizzat bize resmi yazıyla cevap verdi. Garantisi biten projeler bt ariza modülünden çıkartılmış o yüzden proje adı seçme kısmı gelmiyormuş.

Geri