BT öğretmenine tazminat haberi var ama kapsamını anlayamadım

Kodla Büyü
meslek lisesinde görev yapan teknik öğretmenler zaten bunu alıyor hocam. o arkadaş ticaret meslekte işi bilmeyen idareciler yüzünden alamamış anladığım kadarıyla ve dava açıp almak zorunda kalmış. bu durum da sanki ekstra bir şey varmış gibi yansıtılarak haber yapılmış.

mygold' Alıntı:
meslek lisesinde görev yapan teknik öğretmenler zaten bunu alıyor hocam. o arkadaş ticaret meslekte işi bilmeyen idareciler yüzünden alamamış anladığım kadarıyla ve dava açıp almak zorunda kalmış. bu durum da sanki ekstra bir şey varmış gibi yansıtılarak haber yapılmış.

Hocam ben öyle olduğunu sanmıyorum. Okul anlamasa ilçe anlar, ilçe anlamasa il anlar. Dava edilmeden çözülür durum bence.
Bu ilave eğitim öğretim tazminatı özel hizmet tazminatı değilde başka bişey olabilir mi acaba?

baran çağatay 11 saat önce yorumlandı
"bilişim teknolojileri öğretmenleri akşama kadar okulda yatıyorlar, ek dersleri tam , ortalıkta gezinip duruyorlar. bir de tazminat istemeleri çok ilginç(!)"

Bu yorumu beğendim :puhaha:

bilogrt38' Alıntı:
mygold' Alıntı:

Hocam ben öyle olduğunu sanmıyorum. Okul anlamasa ilçe anlar, ilçe anlamasa il anlar. Dava edilmeden çözülür durum bence.
Bu ilave eğitim öğretim tazminatı özel hizmet tazminatı değilde başka bişey olabilir mi acaba?
hocam işte V sayılı cetvel dediği çizelgeyi incelersen aynı şey olduğunu anlarsın. buradan bir şey çıkmaz. sansasyonel haber.

Geri