BT öğretmeni ihtiyacı

Kodla Büyü

nemesis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuzda 22 saat bt dersine girebilecek 4 yıllık üniversite mezunu ücretli öğretmene ihtiyacımız var. norm fazlası durumda olan arkadaşlar da olabilir. Okulumuz Diyarbakır'dadır.

nemesis' Alıntı:
Okulumuzda 22 saat bt dersine girebilecek 4 yıllık üniversite mezunu ücretli öğretmene ihtiyacımız var. norm fazlası durumda olan arkadaşlar da olabilir. Okulumuz Diyarbakır'dadır.

Sanırım norm fazlası olan öğretmenler bir daha norm fazlasına düşmemeyi garantilemek için okulumuza tayin isteyebilrler demek istediniz.

çok ilginç bir başlık olmuş. hocam yanlış anlamayın sizle alakalı değil ama böyle bire durumda ihtiyac olması halen bize ihtiyaçları olduklarına öğretmen olarak tabiki şaşırdım

özel okul mu anlamadım. devlet okuluysa çok ilginç olmuş:?

bu nasıl bir tablodur.

bakanlık dersi kaldırmaya calışıyor. yer yer bt öğretmen ihtiyacı var. hala 800-900 yıllık bilgisayar öğretmeni göreve alınıyor.bu plansızlık projesizlik nereye kadar gidecek büyük devletler her alanda 100 yıllık plan yaparken bizim ülkemiz denen 5 yıllık planlarla günü kurtarmaya calışıyor. haaa birde tuttursa gam yemem onu bile tutturamıyor.

"devletin malı deniz yemeyen keriz" lafını söyleyene az kızmıyordum bu yaşıma kadar ama artık azar azar hak verir oldum....

cexen' Alıntı:
bu nasıl bir tablodur.

bakanlık dersi kaldırmaya calışıyor. yer yer bt öğretmen ihtiyacı var. hala 800-900 yıllık bilgisayar öğretmeni göreve alınıyor.bu plansızlık projesizlik nereye kadar gidecek büyük devletler her alanda 100 yıllık plan yaparken bizim ülkemiz denen 5 yıllık planlarla günü kurtarmaya calışıyor. haaa birde tuttursa gam yemem onu bile tutturamıyor.

"devletin malı deniz yemeyen keriz" lafını söyleyene az kızmıyordum bu yaşıma kadar ama artık azar azar hak verir oldum....
ne 5 yıllık planı hocam günübirlik planlar yapılıyor. gecen seneki yer değiştirme klavuzunu hatırlayın.

hocam sanırım idarecisiniz.ilköğretimde normda kalmak için ders saati sayısı nedir yazar mısınız?

İhtiyaç İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bildirilir. Örneğin biz 1 ücretli sınıf öğretmeni ihtiyacı bildirdik. Onlar da gönderdiler. Ama okul açılmadan 1 hafta önce...
Durumu daha açık bir şekilde anlatmadığınıza göre %50 olasılıkla bu bir şaka girişimi teşebbüsü

bote67' Alıntı:
İhtiyaç İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bildirilir. Örneğin biz 1 ücretli sınıf öğretmeni ihtiyacı bildirdik. Onlar da gönderdiler. Ama okul açılmadan 1 hafta önce...
Durumu daha açık bir şekilde anlatmadığınıza göre %50 olasılıkla bu bir şaka girişimi teşebbüsü

durumu milli eğitime bildirdik. maalesef ki dilekçemizi kaybetmişler. ikinci defa dilekçemizi bildirip talep ettik. 2. ücretli talebimizden de sonuç çıkmadı. ilçeye başvuran bt öğretmeni yokmuş... öğretmensiz kaldık. şaka yapmıyoruz ve şaka kaldıracak durumda da değiliz. birbirimize akıl satmayalım çözüm üretelim.

Benim bildiğim bu işler dilekçeyle değil, kurumlar arası üst yazıyla olur.Onunda kaybolma gibi bi olasılığı yoktur. Gelen giden defterlerinde kayıtlıdır.Nasıl kaybolmuş acep?

kaybolur arkdaşlar.bursda bi okuladyım.yıldıırm ilçesi.okulumda 12 saat dersim var maaş karşılığını dolduramadığımdan ....vs. bi dilekçe yazdım okuluma okulum gelen giden evrağa kaydı yapmış ama yıldırım ilçe milli eğitimde benim dilekçem yok.evet kayıp şube müdürü de bu olayı kader olarak yorumladı.idareci arkadaşım sanıırm ilçeden umudu kesmiş ve netten ilan vermiş.o da haklı napsın.

ders seçmeli değil mi hocam öğretmen yoksa seçmeyin dersi diğer öğretmen arkadaşlara farklı dersler seçip ek ders almaları daha mantıklı bence

fantasio' Alıntı:
ders seçmeli değil mi hocam öğretmen yoksa seçmeyin dersi diğer öğretmen arkadaşlara farklı dersler seçip ek ders almaları daha mantıklı bence

zaten mantıklısı da o tabi sn hocam, size katılıyorum.

Ama çoğunun (öğrencisi, öğretmeni, idarecisi) gereksiz gördüğü bu derse, başlığı açan sn. hocam gerçekten öğrencileri düşündüğü için ve bilgisayar derslerine önem verdiği için ise tebrik ediyorum. Ama teknik servis elemanı arıyorsa da hayır lı olsun diyorum.

saygılar

gereksiz insanları ilçe milli eğitim müdürlüğüne memur yapmışlar. bu kaybolan ilk resmi evrakımız değil. okulun tamircisi benim :D yani formatörü... derse girecek bir öğretmene ihtiyacımız var.

Geri