Brick-Force Çizgi Roman Bugün Başladı

Kodla Büyü

adalarda

Üye
Mesajlar
22
Infernum, Stenarts ve Marvin Clifford işbirliğiyle, çevrimiçi çizgi roman serisi oluşturuldu

“Böyle görünmeyebilir ama bugün hayatımın en güzel günü.” – Bu sözler bugün çıkan yeni Brick-Force çizgi romanı’nın ilk bölümündeki başlangıç kelimelerinden.
Bundan böyle Brick-Force fanları için resmi sitesinde her iki haftada bir özel ajan Cooper’in maceraları ve Brick-Universe’de savaş düzeni alma aşamasındaki özel kuvvetler takımları hakkında güncellemeler olacak.
Oyunun yazısı ve konsepti Berlin’in düşünce kuruluşlarından “Stenarts”dan geliyor. “Stenarts” yayıncı ve interaktif karikatür uygulaması geliştiricisi olarak en son, çizgi roman dünyasında bir fenomen haline gelen “RIA – Lightclan-Chronicles”i hazırlamıştı. Çizgi roman karelerinin kahramanlarına hayat veren sanatçı ve illüstratör Marvin Clifford oyun sektöründe en çok, ortak yarattığı çizgi roman serileri ve tarayıcı oyunu olan “Shakes & Fidget” ile tanınıyor.
Marvin Clifford gerçekleştirdiği projeden memnuniyet duyduğunu şu sözlerle belirtiyor: “Brick-Force çizgi romanı benim Stenarts ve Infernum’la ilk işbirliğim. Özellikle Stenarts’dakiler benim uzun zamandır arkadaşlarım ve bu yüzden Brick-Force projesine başlamaktan çok mutluluk duydum. Bu projeyi iddialı, ilham verici ve eğlenceli buluyorum. Çizgi roman karelerinin keskin kenarlarına rağmen, -hatta belki de keskin kenarlarından dolayı-, benim için keskin kenarlı olmayan bir proje.”


Misyon: Kare
Tuğla insanların dünyası kaderine terk edilmiş. Çok yakında, onlara hayat veren kare güneşi, yılız patlaması tarzında patlayacak. Ekselansları Kral 1. Kubrick, halkını kurtarmak için uygun bir ıssız dünya bulmak ve o dünyayı yerleşime hazırlamak için emir verir. Bu değişiklik hain General Zapota’nın ve takipçilerinin beklediği andır: “İktidara yükseliş.” Yerleşenlerin gezegeninde ilk savaşlar başladığı an, durumu kontrol etmek için 5 kişilik seçkinler takımı gönderilecektir.

Brick-Force şu an resmi açık betanın ön aşamasında ve yakında oyun, tüm fanlar için açık duruma gelecektir. http://www.brick-force.com sitesinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Brick-Force - İnşa Et, Paylaş, Oyna
Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler. Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün. Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Açık Beta aşaması 27 Nisan’da başladı. Bunun ardından, Yaz aylarında oyunun resmi yayını başlayacak. http://www.brick-force.com sitesinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Brick-Force_Episode-01-tr.jpg
    Brick-Force_Episode-01-tr.jpg
    273.6 KB · Görüntüleme: 572
Geri
Üst