Branş Değişikliği

Kodla Büyü
s.alkaya' Alıntı:
privateaday' Alıntı:
rifatt' Alıntı:
mavi85' Alıntı:
Arkadaşlar eğitim bir sen genel merkezinden telefonda "MEB sizinle ilgili de branş değişikliği düşünüyor" diye söylendi bana. Bilginize...
EBS TEL: 0.312.231 23 06 İsterseniz siz de arayın.

eee arayan oldu mu yoksa ben arayayım?

saat 12:00'den sonra mevzuat birimine bağlayacaklarmış ben aradım .

12 den sonra aradınız mı Hocam
hocam duyum yanlış onların haberi yokmuş, bu bilgiyi bize aktaran arkadaş kimse kaynağını verebilirmi ?

böyle bir girişimde bulunmak için branş değişikliğini mi beklememiz gerekiyo.
bence bu çözüm önerisi olarak düşünülebilecek bişey meb.e duyurmak gerekiyor. ben meb. istek ve bilgi edinmeyede yazdım yeterlilik sınavı yapılması en doğru çözüm olur bence dedim isteyen değiştirsin branşını isteyen meslek liselerine geçsin diye yazdım. bilmiyorum doğru yeremi yazdım yada ilgilenecek okuyacak insanlar mı okur yazdıklarımı

Branş değişikliği için başkalarını beklemektense çözüm için bizlerin uğraşması gerek. Ben bizlere branş değişikliği için herhangi bir hak tanıyacaklarına inanmıyorum bu yüzden tekrar sınava girip Fen ve Teknoloji öğretmenliği okuyorum. 3. sınıfa geçtim eğer yaz okulunda ders alabilirsem gelecek yıl bitireceğim. Öğretmenlikten ayrılmak istemeyenler için bence en mantıklısı yeni bir bölüm okumak...

değiştirsinler bakalım o zamanda yana yakıla formatör ararlar bana öyle bir ans sunsalar 1 dk düşünmem matematiğe veya fene geçerim yetti artık... İlçenin en büyük okuluna atandık orda bile norm fazlası olduk 8 saat ders var diyolar 600 kişilik okula 6 saat ders vermişler

Geri