Bozuk pcler nE olucak?

Kodla Büyü

gnctnc

Site Gezgini
Okulun labı belediye tarafından 2007 yılında okula bağış şeklinde oluşturulmuş.Labta fazlasıyla bozuk pc var ve çoğunun ram ihtiyacı kaynaklı eksikleri var.İdareye söylememe rağmen bu eksiklikleri tedarik etmediler.(klavye,fare eksiklikleri bile var).Acaba bu durumda ne yapmalıyım.Zimmet defterinden bozuk pcler düşürülmeli mi?

benim lab. da aynı sorun var yarı yarıya arızalı, ramleri çalınmış. 1 senedir alınmadı müdürün almayada hiç niyeti yok, çalışan bilgisayar sayısı 10'un altında, bilgisayar sayısı 10'un altında olanlara formatörde görevlendirilmiyo bu durumda benim durumum ne olacak bilmiyorum...

birleştirip voltran oluşturabileceğiniz kadar oluşturun gerisini de eksik parça listesini yapıp donanımsal arızaları mevcuttur raporunu tutup 2 nusha halinde cıktı alın bi onlara bi size...

depoya attırırın ya da labda bir köseye yıgın...
belli bir sure sonra onlar düşümünü yaparlar...

Arkadaslar cevaplarınız icin teşekkürler .ben zaten bozuk pcleri labtaki bir köşeye yağdım fakat labtaki pc sayısı 10 pc altına düşerse gercekten formatör görevlendirmesi olmuyormu?nerde yaziyo link atabilirseniz sevinirim öğrenmek adına soruyorum.

Walla nerde yaziyo bilmiyorum hocamda böyle bişi var, BT sınıfı olabilmesi için en az 10 pc gerekiyor, onun altındakilere BT sınıfı denmiyor zaten, BT sınıfı olmayıncada Formatör görevlendirmiyorlar bizim bir arkadaşın görevlendirmesi iptal olmuştu bu nedenle.

Bİ KENARA ÇEKTİM LABTA HOCAM.zİMMETTEN DÜŞÜCEKLERMİŞ ONLARA HARCANACAK BÜTÇE YOKMUŞ BİZDE SİZDE NE OLUR BİLMEM.

Geri