Bora alınır mı? (ilan içerir)

Kodla Büyü
evet 2005 almak daha mantıklı.
fakat ben olayın şu yönünü soruyorum asıl.

Bora üretimden kalktı ve yerine Jetta geldi.

bu bütçeyle alınabilecek daha iyi bir araç var mıdır?

20-25 arası

hocam ilandaki bora primeline yani boranın en boşu ve tutulmayanı. bunun yerine comfortline veya pasific bakmanız faydanıza olacaktır. o fitaya alabileceğiniz en ,iyi araç boradır

atakom' Alıntı:
hocam ilandaki bora primeline yani boranın en boşu ve tutulmayanı. bunun yerine comfortline veya pasific bakmanız faydanıza olacaktır. o fitaya alabileceğiniz en ,iyi araç boradır
hocam doğru söylemiş o paraya alınacak en iyi araçlardan biridir bende bora yok bu arada accent era kullanıcısıyım

kardeş boralar zamanın çok güzel araçları ama üretiminin olmaması yanında TR'deki bora sayısını da ilerde yedek parça vb sorunları ortaya çıkaracaktır. En önemlisi satışta istediğin rakamları yakalayamayacaksın. bunun yerine daha ekonomik araçlar tercih edebilirsin. malum araç alırken, bütçe hem 3-5 aşılır :)
allah hayırlısı ile nasip eder inş
saygılar

bende 2004 bora var. parça sıkıntısı yok ve parça çok pahalı değil. trigeer seti 200 tl misal. çok konforlu, rahat ve sağlam. temiz bulursan gazını koy bin sadece. ayrıca çok yakıyo diyenlere katılmıyorum. benim aracım 210 kuruş yakıyo ve klima açık ğu halde. şehirlerarası daha az yakıyo tabiki. bulursan temizini al.

arkadaşlar yaz boyunca tanıdıkların araçlarını sürdüm. sağa sola düğüne falan gittim.

Opel astra 1.3 cdti
Ford fiesta 1.4 tdci
Opel Vectra 1.6 lpg
Renault megane 1.5 dci
ve
VW Bora 1.6 lpg

VW bora bunların arasında en konforlu ve yolda en güven vereni idi.
Buna en yakın opel astra vardı ama oda sert ve hantaldı.

Reyhanli' Alıntı:
arkadaşlar yaz boyunca tanıdıkların araçlarını sürdüm. sağa sola düğüne falan gittim.

Opel astra 1.3 cdti
Ford fiesta 1.4 tdci
Opel Vectra 1.6 lpg
Renault megane 1.5 dci
ve
VW Bora 1.6 lpg

VW bora bunların arasında en konforlu ve yolda en güven vereni idi.
Buna en yakın opel astra vardı ama oda sert ve hantaldı.

Sayın hocam öncelikle 20-25 bine uygun bir araç demeden önce sizin bizlere arabadan beklentilerinizi kriterlerinizi belirtmeniz gerekir ki bizlerde size şu araçlar ola bilir tarzında yorum yapalım şimdi ben yukardaki kullandığınız araçları kıyaslayayım
bagaj hacmi ,yakıt ekonomisi, iç hacim ve performans olarak megane dizeli içlerindeki en iyisi diğer yandan benim tercih sıram olarak alsam alsam ne alırdım sırası astra 1.3 dizel ,fiesta, bora ve vectra
1.3 - 1.4 motorlar kim ne derse desin turboluda olsa illaki akresif kullanımlarda bir zayıflık belirtisi gösteriyorlar sakin kullanıcılar için bunun önemi yok tabiki
vectra 1.6 lpg demişsiniz fakat 12 çeşit 1.6 serisinden hangisinin olduğu ve model yılından bilgi vermemişsiniz karşılaştırma yapamayaçağım
ford fiesta dizel su motoru gibi ses yapıyor arka koltuk diz mesafesi tipik fiesta darlığı var ön koltuktakiler rahat
bora 4 yıl 2001 comfort kullanıcısı olarak söylemem gerekirki 16 valf bora istiyorsan 2002 ve üzeri alman lazım comfort ve hıghline donanımından aşağısını alma rahattır yol tutuşu güzeldir fakat ani harekette arkasını atar bunda da arka koltuk diz mesafesi çok dardır. elektronik gaz tellisinden almazsan hız sabitleyici taktıramazsın
Şimdi sayın hocam bunların dışında alacak olduğun arabanda donanım olarak nelerin olmazsa olmazı olacak misal ben boramdan sonra hız sabitleyici ve dijital kliması olmayan arabayı almamam kararı aldım ve önce 2007 model 80 lik sedan 1.5 dizel expression megane aldım internette yazılanlara bakılırsa 80 lik alınmaz fakat yarışa girmeyeceksen normal kullanıcılar için bile yüksek denilecek performansa sahip bir araç 62 bin km alıp 70 bin km de sattım 2 ay sonrada yine 2007 model bu sefer 100 lük sedan 44 bin kmde 1.5 dizel privilage serisinden aldım 1 yıldırda biniyorum geniş iç hacim ve bagaj , yakıt desen kokluyor sadece. Bozuk yollarda kullanacaksan hiç alma çünkü ön göğüs çok parçadan oluşturulduğu için kısa zamanda garip sesler gelmeye başlar oda canını sıkar yok sende benim gibi asfalttan çıkmayan bir sürücü isen kesinlikle temiz bir megane bulup almanı tavsiye ederim yok ben meganeları sevmiyorum diyorsan ilk yaptığım sıralamadaki gibi astra dizel 1.3 leri öneririm 6 ileri vites tadından yenmez. Meganemi değiştirecek olursam megane 6 ilerilerinden alırım.

hocam boşver bora felan eskidi onlar artık bende bakıyorum 22-23 civarı Citroen C4 düşünüyorum

Opel astra 1.3 cdti (esssentia - 2006)
Ford fiesta 1.4 tdci (2010 trend)
Opel Vectra 1.6 lpg (2003 elegance)
Renault megane 1.5 dci (dynamic 2004)
ve
VW Bora 1.6 lpg (2002 comfortline)

Bugune kadar tek aracım 93 model şahindi.
Evliyim. çocuk yok.

bende 2003 bora var trendline :) şiddetle tavsiye ederim .
3-4 ay önce aldım 12 km yaptım :) . Konforu geldikçe aklıma yol yapmak istiyorum ....
Kısaca şunu diyeyim Bora'yı satsam şimdi hangi arabayı alırsam alayım tatmim olmam herhalde :) . Hakkında hayırlısı olsun . İnşallah sende benim gibi pişman olmazsın .

Geri