bonus kart 2*75'e 20 lira bonus veriyor.

Kodla Büyü
müşteriye özel kampanya bunlar, herkes faydalanamıyor. sms gelen kişiler katılabilir

Kampanya detayları
*Kampanyaya sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir.

evet sitede gözükmediği için ben haber verdim zaten. kişiye özel kampanyalardır. ancak 3340 mesaj attığınızda kampanyaya katılımınızı alıyor ve ayın altısında bonuslar yükleniyor. ben geçen ay aldım. başka bir arkadaşa da yaptık oda aldı. bonusunuz varsa katılın derim. zaten kredi kartıyla defalarca 75 liranın üzerinde alışveriş yapıyoruz.

eyv abi katıldım gelen bonusa tüp attırmış oluruz hem !!! :puhaha: :puhaha: :puhaha:

denizlerb' Alıntı:
müşteriye özel kampanya bunlar, herkes faydalanamıyor. sms gelen kişiler katılabilir

Kampanya detayları
*Kampanyaya sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir.

hocam benimde gördüğüm yer burası
http://forum.donanimhaber.com/m_77302328/tm.htm

size verdiğim 2 linke mesaj attığınızda yararlanabiliyorsunuz. diğerlerini deniyorum banada kampanyaya katılım vermiyor. ancak kaçmaz ve kez katılım alıyor. 2 aydır deniyoruz ve 2 arkadaş alıyoruz.. denemesi 1 sms. ondada sms paketin varsa bedava. ben sadece haber verdim. yoksa borsada garanti hisselerim yok yani.

bana mesaj gelmemişti ama katıldım bi sorun çıkmadı..haber verdiğiniz için teşekkürler..keşke dün haberim olsaydı yüklü alışveriş yapmıştım..bunu da benzin filan alırken kullanırım artık :++:

müşteri bazında diyor o yüzden herkese gelmiyor mesaj. ancak mesaj çekince katılımınız alınmıştır diyor. bonusu olan arkadaşlara katılsınlar.

her_dem' Alıntı:
müşteri bazında diyor o yüzden herkese gelmiyor mesaj. ancak mesaj çekince katılımınız alınmıştır diyor. bonusu olan arkadaşlara katılsınlar.

+ lukoil kampanyası ile birleştirilirse 3x75 yakıt alımına 20+20+30 = 70 tl kazanılabilir ki süper bi oran olur.

Alışverişten hemen öncemi katılmak lazım kampanyaya.. Şu anda da katılabilirmiyiz..??

yukarıda verdiğim linkte diğerleride var. deneyebilirsiniz. ancak bazılarına katılım alıyor bazılarına almıyor. parakart kampanyalarınada katılım var. olanlar deneyebilir.

Geri