Boluda olan biri yardımcı olabilir mi ?

Kodla Büyü
Boluda değilim ama aynı arabanın muadilleri 27.000 TL civarı iken bunun 22.300 olması insanı düşündürüyor. Acaba ilanda yazılmayan başka bir olumsuzluk mu var diyerek. (Acil diyerek 5.000 TL düşülmez.)İllaki bu arabayı alayım diyorsanız mutlaka kendiniz veya işten anlayan bir akrabanızla arabayı yakından incelemelisiniz.Bence...

evet hocam haklısınız ben 2002 modelini 20500 e alamadım burada bunda da ne var bilemiyorum dediğiniz gibi bazıları fiyatları uçuk yazıyor sıfır araçlar 30 civarı iken 6-7 yaşında araçlar için utanmasalar aynı parayı isteyecekler

o arabadanın aynısı bende var piyasası temizliğine göre 27500-28000 civarında eğer yazdıkları doğruysa araba gerçekten öyleyse durduğun hata hemen al...

durmayıpta ne yapayım hocam boluya gidipte hüsrana uğramak çok koyar adama ondan duruyorum adamın dedikleri çıkacak olsa hemen giderim

Hususi gidip bakacak birini zor bulursun bence...Bu sıcakta kalkıp araba bakmaya -ki sanayide baktırmadan olmaz -kolay kolay kimse gitmez.

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten. Affet, SEN'den habersiz aldığım her nefesten...
hardware.gif

Geri