BMW almayı düşünenler için aracım satılıktır!

Kodla Büyü
teşekkür ederim the-korsan hocam. audiye göre bu arkadan itişli bir araba. bu da sürüş olarak tercih meselesi tabi, ama daha spor bir kullanım sağladığını düşünüyorum ben. segment olarak aynı ama. ilandaki araçta aliminyum kapak şeklinde jantlar, sunroof yok, fonksiyonel direksiyon yok, cruise kontrol ve sigara paketi donanımları yok. bunlar sadece fotoğraflardan gördüklerim. ışık paketi (kapı kolları) de muhtemelen olmadığını düşünüyorum. yani giriş paketi olan bir araç. kötülemek için söylemiyorum bu ilanı sadece fiyat farklarının sebebini açıklamak için yazdım. kalem kalem donanımları yazınca 10 bin lirayı geçiyor. şu anda sıfırında 70 bine de 1.16 var 87 bine de. ama ilandaki aracı düşünüyorsanız fiyat özelliklere göre normal, alınabilir. orjinal km olup olmadığını anlamak için varsa yetkili servis kayıtlarını incelemek gerekiyor, oynanıp oynanmadığı ordan ortaya çıkar.

İnş istediğin şekilde en kısa zamanda satarsın. Arabanı biliyorum. Araban hakkında güzel başka şeyler de söyleyeceğim de ama bazı arkadaşlar farklı bir tarafa çekip yorumlayabilirler diye söylemekte istemiyorum. Neyse hayırlı satışlar Mur47 hocam.[/quote]

hassasiyetin için teşekkürler aransayes hocam. doğru düşünmüşün gereği yok. güneş balçıkla sıvanmaz.
zaten satılmasa da problem değil, öyle aciliyeti falan da yok sonuçta, yoksa 35 bin yazar aynı gün satardım.
açıkcası tok satıcıyım. değerinde gidiyorsa gitsin, gitmiyorsa da ona göre kredi çekeriz. benim gönlümden geçen bunlar.
Allah herkesin gönlüne göre versin.

3 e 5 e bakma bence satarken - yaşı da ilerliyor aracın, satarsın yeni kasasını alırsın. Niyetlendiysen satmakta fayda var, fiyatı satıcı değil alıcı belirler herzaman,

yaza kadar acelem yok. ev sahibi problem çıkarmıyor sonuçta kontrat yaza bitecek.
o zamana kadar ev niyetinden vazgeçersem de kasayı yenilerim.
yazın öyle ya da böyle bu araba satılmış olur.
illa elden çıkarcak olsam şarköyde yazlıkla, bursada jiple, florya da kırtasiyeyle takas etmek isteyenler var (daha ilanı dün koydum)
ama arabamdan memnunum ben nakit olarak benim belirlediğim ederini veren varsa satarım. yoksa da paşa paşa binerim.
yine de tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

@Mur47 satılırsa satılır satılmazsa 40.000 fazla kredi çekerim mantığınız yanlış hocam. Ben ev alırken krediyi 500 tl az çekmem toplama ödememde 1000 tl lik bir düşüş sağlıyordu. Ev alırken maksimum nakit parayı biriktirirseniz ödemeleriniz logaritmik şekilde azalıyor. 100 binlik bir krediyi 125 bin olarak ödemek yerine neden 140 binlik bir krediyi 200 bin olarayak ödeyesiniz. Ev almadan önce arabanızı mutlaka satın. İlana pazarlıksız diye not düşebilirsiniz. gerçek alıcı zaten eninde sonunda sizle pazarlık yapacaktır :) Hayırlı satışlar..

Mur47' Alıntı:
timsahsovalye' Alıntı:
bunun sıfırı 72bin tl cik
tabi hocamız ya babadan yada kafadan bilemedin lotodan milyarder olmalı yada eşini iyi seçmiş. :mrgreen:

işi at gözlüğü muhabbetine getirmek istemiyorum ama bu önyargılarımız yok mu, nasıl kurtulcaz bilmiyorum. eşimi iyi seçtim evet ama maddi olarak bakmıyorum ben iyi eş seçimi işine. forumdan tanıyanlar beni bilir. tahminleriniz tamamen asılsız önyargılardan oluşuyor. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum aracı kredi çekip aldım. 40-50 bin tl ye gidip sıfır reno,dacia,citroen alırlar kimse o öğretmenlere laf etmez, ama parası mühim değil bir öğretmen bmw alırsa vay haline, bu öğretmen kesin milyarder çocuğu ya da eşidir. yok öyle bir şey arkadaşım. anamda babamda eşim de öğretmen.
ayrıca sıfırının boşu(standart paketi) o kadar. benim araba gibi donanımları eklenince 87 bin tl oluyor.

neyse hocam ben senin latife yaptığını umarak yazdıklarımı kişisel almamanı genel kanıdan dolayı böyle bir açıklama yapma ihtiyacı duydum.
sakın yanlış anlama bende bir ara gerçekten x3 kullandım kısa bir süreliiğine heves için alıp aynı fiyata sattım
bmw ve mercedes işi biliyor abi yaa adamların en boş arabasının bile şofor koltuğuna oturduğundan kendini kokpitte gibi hissediyorsun
Allah kazasız belasız çiziksiz miziksiz bol güneşli güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.
dediğin gibi sadece latife yaptım yoksa gözüm yok hatta takdir ediyorum imkanı olan şu ölümlü dünyada azcık kendini seviyorsa
değer veriyorsa bu nimetleri tatmalı kendini şımartmalı diyorum.

timsahsovalye hocam yanlış anlaşılma yok doğru diyorsun. iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

uurerol' Alıntı:
Fender' Alıntı:
Audi'yi unutmayalım :)
Tamam hocam audiyi unutmayalım, ama öğretmen maaşını da unutmayalım.
Bu arada yerlere göklere sığdırılamayan bu araba 115 beygir yanlış hatırlamıyorsam, ağırlığını da göz önünde bulundurursak 1.4(tsi) güncel motorlu araçların yolda maskarası olursun.
Donanımlarına diyecek bişey yok, allah sahibine bağışlasın.

Forumda daha önce yazmıştım ; Şuan kullandığım araç ;
Audi 1.9 PD TDI 2005 Model
Öğretmenim.Kredi çekerek almıştım.

Geri