BMW almayı düşünenler için aracım satılıktır!

Kodla Büyü

Mur47

Site Gezgini
Üç Yıldır keyifle kullandığım, BMW marka aracımı ev alacağımdan dolayı satıyorum. Yabancıya gitmesin diye buraya da ilanımın linkini ekliyorum.

Linki kaldırdım. İlgilenen olursa özelden gönderebilirim.

içinin fotografınıda merak ettim. çok güzel görünüyor. bende ev ödüyorum şimdi. borcu biter bitmez alacağım böyle birşey.

Mur47' Alıntı:
Üç Yıldır keyifle kullandığım, BMW marka aracımı ev alacağımdan dolayı satıyorum. Yabancıya gitmesin diye buraya da ilanımın linkini ekliyorum.
hocam araba çok güzel içim gitti desem yeridir. piyasası nedir bilmem ama araba budur dedim yani. İyi satışlar

bunun sıfırı 72bin tl cik
tabi hocamız ya babadan yada kafadan bilemedin lotodan milyarder olmalı yada eşini iyi seçmiş. :mrgreen:

tayinci42' Alıntı:
içinin fotografınıda merak ettim. çok güzel görünüyor. bende ev ödüyorum şimdi. borcu biter bitmez alacağım böyle birşey.

içinin fotoğrafını da çekip akşama ekleyeyim iyi hatırlattınız :)

yadigartbaykal' Alıntı:
(...)ben hep bmw mercedes alsak bile yakıtına güç yetmez diyordum(...)
acaba bu araba ne kadar yakıyor, paylaşabilir misiniz?
Daha doğrusu bmw genel olarak ne yakıyor? sedanı olsun hatchback olsun... Özellikle de sizinki

Acil Satılık Değil; Keyfe Keder Satılıktır!

İlanlarda bu gibi notlar size nasıl geliyor. Ben olsam sizin gibilerden bedava da olsa almam.

Diğer yönüyle
Arabanız güzelmiş tam keyif aracı güle güle binin. :)

yadigartbaykal' Alıntı:
of hocam saygıyla eğiliyorum :)
keyfe keder de güzelmiş:)

geçenler de ben de şöyle bir araba bakayım sıfılara dedim kendimi bmwde buldum. kafamdaki büyük bir tabu yıkılmış oldu. ben hep bmw mercedes alsak bile yakıtına güç yetmez diyordum. 2.0 dizel araçları bile 4.5 karmaşık 3.6 şehirlerarası yakıt tüketimi varmış.

acaba bu araba ne kadar yakıyor, paylaşabilir misiniz?

teşekkür ederim, tabiki paylaşabilirim, şehir içi 9 lt, şehirler arası 6,5 lt yakıyor.
bir önceki aracım olan opel astra 1.6 aracımla nerdeyse aynı yakıyor, yani bu önyargılarımız yok mu :( motor hacmi ve yaşı aynı olduktan sonra vergisi, yakıt sarfiyatı gibi giderler markaya göre aman aman da bir farklılık göstermiyor.

agd85' Alıntı:
Mur47' Alıntı:
hocam araba çok güzel içim gitti desem yeridir. piyasası nedir bilmem ama araba budur dedim yani. İyi satışlar

teşekkür ederim.

asam2263' Alıntı:
plakayı saklamışsın kazası mı var acaba?

alıcı gözüyle bakanlara mesajla ya da telefondan söylüyorum zaten,tramer ve servis kayıtlarını inceleyebiliyorsunuz. siteyi gezenlerin çokta bilmesine gereği yok.

Öğretmen bi arkadaşımda vardı.2011 model 1.16i .2 ay binebildi.benzin yetiştiremedi sattı garibim.Arkadaşlar benzin düşmanı bu araçlar.km ye 12-13 litre benzin yakar.Bi öğretmen maaşıyla binemeyiz böyle arabalara.alması bi şey değil bide binmesi var.

timsahsovalye' Alıntı:
bunun sıfırı 72bin tl cik
tabi hocamız ya babadan yada kafadan bilemedin lotodan milyarder olmalı yada eşini iyi seçmiş. :mrgreen:

işi at gözlüğü muhabbetine getirmek istemiyorum ama bu önyargılarımız yok mu, nasıl kurtulcaz bilmiyorum. eşimi iyi seçtim evet ama maddi olarak bakmıyorum ben iyi eş seçimi işine. forumdan tanıyanlar beni bilir. tahminleriniz tamamen asılsız önyargılardan oluşuyor. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum aracı kredi çekip aldım. 40-50 bin tl ye gidip sıfır reno,dacia,citroen alırlar kimse o öğretmenlere laf etmez, ama parası mühim değil bir öğretmen bmw alırsa vay haline, bu öğretmen kesin milyarder çocuğu ya da eşidir. yok öyle bir şey arkadaşım. anamda babamda eşim de öğretmen.
ayrıca sıfırının boşu(standart paketi) o kadar. benim araba gibi donanımları eklenince 87 bin tl oluyor.

neyse hocam ben senin latife yaptığını umarak yazdıklarımı kişisel almamanı genel kanıdan dolayı böyle bir açıklama yapma ihtiyacı duydum.

hasari' Alıntı:
Acil Satılık Değil; Keyfe Keder Satılıktır!

İlanlarda bu gibi notlar size nasıl geliyor. Ben olsam sizin gibilerden bedava da olsa almam.

Diğer yönüyle
Arabanız güzelmiş tam keyif aracı güle güle binin. :)

teşekkür ederim, ölücüler aramasın diye onu yazmak zorundayım, saçma sapan insanlarla muhattap olmak istemediğim için. sonuçta satılmazsa da problem etmediğim için ekstradan 40 bin tl daha kredi çekerim ev almak için. kelepir olmadığını belirtmek gerekiyor. yani bir abartı sözkonusu değil. tabi ki sizin olaya bakış açınızdır saygı duyarım.

hocam adı yeter. ben de 95 model 3.16 tek kapı var.fiyatını sorsan 16 000 civarı eder. bana diyolar hocaya bak bmw ye biniyor . :) okulumda 60 binlik jeep var o kadar ilgi görmüyor:) mesele bmv nin adında :)

En iyi araba en az yakan arabadır. Hava atacam diye kilometreye 50 kuruş benzin parası vermem. Bu fiyata alırım bi toyota corolla dizel miss gibi binerim... Tercih meselesi tabi....

Fender' Alıntı:
Audi'yi unutmayalım :)
Tamam hocam audiyi unutmayalım, ama öğretmen maaşını da unutmayalım.
Bu arada yerlere göklere sığdırılamayan bu araba 115 beygir yanlış hatırlamıyorsam, ağırlığını da göz önünde bulundurursak 1.4(tsi) güncel motorlu araçların yolda maskarası olursun.
Donanımlarına diyecek bişey yok, allah sahibine bağışlasın.

bizim okulda bisikletle gelen de var km de sıfır kuruş yakıyor. zaten canım ülkemde en iyi arabalara öğretmenler biniyor çünkü en az yakan araçları cımbızla buluyorlar, hiç şaşmıyor.

bmw nin en hantal arabası yol tutuşu sıfır dingil mesafesi çok uzun ön teker ön tampona girmiş gibi. :D

At sahibine göre kişner, fizik kuralları herkes için geçerlidir.beygir gücü/ağırlık oranını duydunuz mu hiç.

arkadaş ilan açmış lütfen gereksiz yorumlarla baltalamayın..Alacak adam saf değil araştırır uygunsa alır.Kimseye zorla aracını satmıyor ki.

tcoalngsau' Alıntı:
arkadaş ilan açmış lütfen gereksiz yorumlarla baltalamayın..Alacak adam saf değil araştırır uygunsa alır.Kimseye zorla aracını satmıyor ki.
:+1: Hocama katılıyorum. Bir arkadaş arabasını satmak istediğinde böyle gereksiz yorumlar çok yapılıyor. Arabanın özellikleri belli. Beğenirsen alırsın, beğenmezsen almazsın. Çok uzatmaya gerek yok.

tcoalngsau' Alıntı:

:alkis:

teşekkür ederim hocam duyarlılığınız için. linki kaldırdım gereksiz polemiklere yol açıyor, amaca hizmet etmediğini farkettim. özellikle isteyen olursa özelden gönderirim.

Adamın bmw si var diye bir dövmediğiniz kaldı.
Allah nazardan saklasın, en yakın zamanda sen bir sadaka ver hocam.

Her şeyi açık açık yazdığım halde lafı dolandırmaya, laf ebeliği yapmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
Niyeti BMW almak olan üyelerin yazdıkları dışındaki mesajlara tarafımdan cevap verilmeyecektir.
Kimseye zorla mal satmıyoruz. İlgilenen arkadaşlara da teşekkür ederim.

Mur47' Alıntı:
Her şeyi açık açık yazdığım halde lafı dolandırmaya, laf ebeliği yapmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
Niyeti BMW almak olan üyelerin yazdıkları dışındaki mesajlara tarafımdan cevap verilmeyecektir.
Kimseye zorla mal satmıyoruz. İlgilenen arkadaşlara da teşekkür ederim.
İnş istediğin şekilde en kısa zamanda satarsın. Arabanı biliyorum. Araban hakkında güzel başka şeyler de söyleyeceğim de ama bazı arkadaşlar farklı bir tarafa çekip yorumlayabilirler diye söylemekte istemiyorum. Neyse hayırlı satışlar Mur47 hocam.

Geri