Bitmeyen Kartuşlar Hakkıda Bilgi

Kodla Büyü

serkanholep

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu kadar tayin işleri arasında cevap verirseniz sevinirim

daha yeni duymuş olduğum bitmeyen kartuşlar hakkında yaklaşık 15-20 dakika araştırma yaptım

ve neredeyse hiç kullanıcı yorumu bulamadım

hep bu işi yapanlar ve satalar yazmışlar

Aynı aloa vera gibi

neyse bu kartuşlar ve yazıcılar hakkında bilgi sahibi olan kullanan varmı

2 hafta önce samsung clp-315 renkli lazer yazıcı aldık

yanlışmı yaptık acaba

en doğrusunu yaptık, yaptık diyorum çünkü biz de aldık aynı yazıcıdan (samsung) diğer yazıcıları da gördüm ilçe mem'de. tamam kartuş bitmiyor olabilir ama yazıcının dışında dört tane kova gibi mürekkep kutusu duruyo masanın üstünde. bi de yazdırma hızı çok düşük. 3-4 fotoğraf yazdırcaktım 1 saatimi aldı... uzun süre kullanım için ideal ancak sabır taşı olmanız gerek...

osbitos' Alıntı:
en doğrusunu yaptık, yaptık diyorum çünkü biz de aldık aynı yazıcıdan (samsung) diğer yazıcıları da gördüm ilçe mem'de. tamam kartuş bitmiyor olabilir ama yazıcının dışında dört tane kova gibi mürekkep kutusu duruyo masanın üstünde. bi de yazdırma hızı çok düşük. 3-4 fotoğraf yazdırcaktım 1 saatimi aldı... uzun süre kullanım için ideal ancak sabır taşı olmanız gerek...
Teşekkür Ederim yorumun için

yanlış tercih yapmamışızdır inşallah

o kadar iyi ve kullanışlı olsaydı duyardım heralde diye düşünüyorum

yinede kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

hocam dolabilen kartuşlar gerçekten cok mantıklı bir secim oluyor heleki kartusunuz çipli ise. hem kendi cipini resetliyor hemde harici olarak murekkep besleme uniteleri ile cok mantıklı oluyor. okulda herturlu resnkli cıktı baskı işini yapabiliyoruz zamandan da tasarruf saglıyoruz...

hocam bitmiyorsa kesin bozuluyordur:) dolum olayı en güzeli hocam boşver

Geri