Bitlis BTR

Kodla Büyü

bejndar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba gün geçmiyor ki bizim branşla ilgili garip olaylar yaşanmasın. Okulun ikinci haftasında girdik il koordinatörümüz olmadığı için BTR başvuruları başlamadı. İl mem de il koordinatörü olmadan olmaz diyor. Şu durumda kimse il koordinatörü olmuyor gönüllü olarak..kendim ilçede kalıyorm yoksa il koordinatörü olurdm ..Ne yapmalıyız sizce ? Yegitek i mi aramalıyız ?

arkadaşlar bende de çok farklı bir durum söz konusu.bugün ilden yazı gelmiş btr öğretmenlerinin toplantısı var diye.yazıda tüm ildeki btr olarak görevlendirilenlerin ismi var fakat benim ismim yok .dilekçeyi okula vermiştim normalde.neden görevlendirmem yapılmadı diye il koordinatörünün yanına gittim.hocam senin yazı ilçeden gelmemiş dedi.peki ne olacak dedim bu durumda.hocam bu dönem geçti 2. dönem görevlendirmen yapılır cevabı aldım.şimdi benim okulda çok bir dersim yok.girdiğim ders maaş karşılığını bile doldurmuyor.bu durumda ne yapabiliriz arkadaşlar.?

arkadaşlar bende de çok farklı bir durum söz konusu.bugün ilden yazı gelmiş btr öğretmenlerinin toplantısı var diye.yazıda tüm ildeki btr olarak görevlendirilenlerin ismi var fakat benim ismim yok .dilekçeyi okula vermiştim normalde.neden görevlendirmem yapılmadı diye il koordinatörünün yanına gittim.hocam senin yazı ilçeden gelmemiş dedi.peki ne olacak dedim bu durumda.hocam bu dönem geçti 2. dönem görevlendirmen yapılır cevabı aldım.şimdi benim okulda çok bir dersim yok.girdiğim ders maaş karşılığını bile doldurmuyor.bu durumda ne yapabiliriz arkadaşlar.?
hocam okulunuz maaş karşılığını diğer derslerle doldurmak zorunda eğer fazla ders yoksa başka okulda doldurmanız gerekecek maaş karşılığını

Bitliste mi Hocam ?

bitlis değil hocam.kayseri.bugün gittim ilçeye.ordaki memur evrağı göndermemiş.nasıl olacak şimdi dedim.konunun takipçisi olacaklarını söylediler.yazıyı tekrar yollayacaklar.onay gelmezse benim açımdan hak kaybı olacak.diğer taraftan maaş karşılığını doldurmam için 15 saat ders verecekler evet ama yine de ek ders konusunda hak kaybı yaşanacak.

Arkadaslar btr aciklanmayan il kalmismi bilmiyorum ama Bitlis te hala aciklanmadi sanirim. Idareciler bize yazi gelmemis diyor. Bu saatten sonra aciklanir mi acaba ?

Geri