biriyle konuşma yaparken başkasının aradığını anlama

Kodla Büyü

zeitgest

Seçkin Üye
Seçkin Üye
telefonla görüşme yaparken bazen önemli bir telefon gelebiliyor.birinin sizi ısrarla aradığını nasıl anlıyorsunuz.kimisinde var bu özellik..telefondan mı yapılıyor ayarı yoksa gsm operatöründen bilemedim ama gerekli birşey.

yok hocam telefonlarda var bu özellik çünkü telefonla görüşürken bazı arkadaşlar beni evden arıyorlar ben sana birazdan dönerim diyorlar. Ama bende merak ettim telefonunmu bu özelliği var acaba? :)

bildiğim kadarıyla operatörden "arama beklet / çağrı beklet" özelliği açık olacak ve bu özellikle telefonda da aktif olacak(bir çok telefonda varsayılan olarak aktif olsa gerek)... ben bunun için hiç bir şey yapmadım ama kullanıyorum bunu... özellikle eş, dostla veya birine bir şeyler tarif ederken uzun süreli konuşma esnasında biri aradığında iyi oluyor..

zeitgest' Alıntı:
telefonla görüşme yaparken bazen önemli bir telefon gelebiliyor.birinin sizi ısrarla aradığını nasıl anlıyorsunuz.kimisinde var bu özellik..telefondan mı yapılıyor ayarı yoksa gsm operatöründen bilemedim ama gerekli birşey.

aşağı yukarı cep telefonu icat edildi edileli var bu? arama bekletme bunu aktif hale getireceksiniz. telefonunuzda ayarlar bölümündedir. yok bulamadıysanız oparatörünüzü arayarak da işlem yaptırabilirsiniz.

arama bekletme seçeneğini aktif yap hocam tayinci hocama % de 100 katılıyorum ayrıca :)

tayinci42' Alıntı:
zeitgest' Alıntı:

aşağı yukarı cep telefonu icat edildi edileli var bu? arama bekletme bunu aktif hale getireceksiniz. telefonunuzda ayarlar bölümündedir. yok bulamadıysanız oparatörünüzü arayarak da işlem yaptırabilirsiniz.
sağolasın sayın tayinci42.
samsung marka telefonlarda ayarlar-arama ayarları-sesli aramalar-arayanı beklet şeklinde.

ysahin' Alıntı:
arama bekletme seçeneğini aktif yap hocam tayinci hocama % de 100 katılıyorum ayrıca :)
neye katılıyorsunuz onu anlamadım.bu özelliğin yeni çıktığını söylemedim ki ben.bilmediğim için sordum.telefon icat edildiğinden beri var filan.böyle düşünürseniz sizin bakanınız da bilgisayarı zaten herkes biliyor der.

tamam tayinci42 hocama katılmıyorum, "arama bekletme bunu aktif hale getireceksiniz. telefonunuzda ayarlar bölümündedir. yok bulamadıysanız oparatörünüzü arayarak da işlem yaptırabilirsiniz."
mesajımı da geri alıyorum :)

Geri