Birden fazla jpg dosyasını PDF dönüştürme

Kodla Büyü

esmacan

Aktif Üye
Elimde yaklaşık 100 dosya var jpg formatında taranmış. Bu dosyaları istediğim şekilde sıralayıp PDFe dönüştürmek istiyorum. Online dönüştürücüler dışında nasıl yapabilirim hocalarım? Belgeleri herhangi bir platforma yükleyip dönüştürme yapmak istemiyorum

İnternetle işim olmaz derseniz, hepsini seçin ->fare ile sağ tık->yazdır gelen iletişim kutusunda (mikrosoft print )pdf olanı seçebilirsiniz..

Adobe Acrobat Reader pro
ABBYY FineReader 15 Corporate
Foxit phantompdf
ile yapabilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader pro
ABBYY FineReader 15 Corporate
Foxit phantompdf
ile yapabilirsiniz.
bu programları indiremedim, virüslü dosya diyor
İnternetle işim olmaz derseniz, hepsini seçin ->fare ile sağ tık->yazdır gelen iletişim kutusunda (mikrosoft print )pdf olanı seçebilirsiniz..
bunu yapmayı denedim hocam ama sağ tık yapınca yazdır seçeneği yok
PDF24 programını kullanabilirsin. Pdf oluşturma, aralarından sayfa çıkarma, ekleme v.s. işler için kullanışlı.
bu yazılım ücretsiz diyor onu deneyeceğim. sağolun

...

bunu yapmayı denedim hocam ama sağ tık yapınca yazdır seçeneği yok

...
İlginç, windowsta fotograf yazdırma..
1713954486122.png
1713954532765.png

Ekli dosyalar

• 1713954453957.png
    1713954453957.png
    26.2 KB · Görüntüleme: 7
Elimde yaklaşık 100 dosya var jpg formatında taranmış. Bu dosyaları istediğim şekilde sıralayıp PDFe dönüştürmek istiyorum. Online dönüştürücüler dışında nasıl yapabilirim hocalarım? Belgeleri herhangi bir platforma yükleyip dönüştürme yapmak istemiyorum
Adobe Acrobat Reader pro'yu bilgisayarınıza yüklediğinizde resimlerde görüldüğü gibi yaparsanız işleminiz tamamlanmış olur.

Ekli dosyalar

• resim-1.png
    resim-1.png
    86.6 KB · Görüntüleme: 17
  • resim-2.png
    resim-2.png
    61.7 KB · Görüntüleme: 17
Geri