Bir Milli Eğitim Bakanı ile diğer bakanlar arasındaki farkla

Kodla Büyü

mmercan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bir Milli Eğitim Bakanı ile diğer bakanlar arasındaki farklar nelerdir?

Sanayi bakanı bile ilköğretime başlama yaşı hakkında ( 60 ay, 72 ay gibi ) demeç verebilirken; sayın bakanımız öğretmenin kaç ay tatil yaptığından bihaber. Bu kadar fark yeter.

mavi ile diğer renkler arasındaki farklar neler demek gibi birşey olmuş sizinkisi. ancak farkettiğim kişisel özelliklerinden biri inatçı ve dik kafalı bir insan olması. doğru bildiği şeyi yörüngesinden sapmadan yapacaktır.

tayinci42' Alıntı:
mavi ile diğer renkler arasındaki farklar neler demek gibi birşey olmuş sizinkisi. ancak farkettiğim kişisel özelliklerinden biri inatçı ve dik kafalı bir insan olması. doğru bildiği şeyi yörüngesinden sapmadan yapacaktır.

Bunun farklı bir tanımlaması var da, buraya yazılmaz.

Diğerleri dinler ve anlamaya çalışır,bizimki "Kaç kişiler?"diye sorar,hele 10-12 bin kişiyseniz kaale bile almaz.

Tv'de bütçeden en büyük payı MEB alıyor diye övünür aradan 1 dk.geçmeden "Okul ve derslik yapmak için halkımız ve hayırseverlerden destek bekliyoruz" der

Herşeyi en iyi kendisinin bildiğini sanıyor, ama emin olması gereken tek şey eğitim adına birşey bilmiyor olmasıdır. Diğer bakanlardan farkı ise çalışanlarına zerre kadar değer vermemesi ve önemsememesidir. :-1:

Hocam bakan filan hikaye,
zihniyet aynı
4+4+4 sistemi komisyona geldiğinde bizim bakanın haberi oldu.
a bakanı da gelse aynı olacak, b bakanı da
Şu ana kadar 3 bakan gördük sonuç...

Geri