bir fikri olan yokmu

Kodla Büyü

serhat65

Üye
arkadaşlar vestelin ghost öğretmen cdsinden ghost atıyorum öğretmen bilgisayarına ghost attıktan sonra(öğretmen imaj) bilgisayarda siyah ekranda bir imleç yanıp sönüyor. ve açılmıyor bende vestel xp cd si ile format atmak zorunda kaldım. neden bu şekilde oluyor. bir fikri olan varmı yardımcı olursanız sevinirim

serhat65' Alıntı:
arkadaşlar vestelin ghost öğretmen cdsinden ghost atıyorum öğretmen bilgisayarına ghost attıktan sonra(öğretmen imaj) bilgisayarda siyah ekranda bir imleç yanıp sönüyor. ve açılmıyor bende vestel xp cd si ile format atmak zorunda kaldım. neden bu şekilde oluyor. bir fikri olan varmı yardımcı olursanız sevinirim

Vestel marka öğretmen bilgisayarlarının USB'den açılma özelliği vardır. İmaj ile geri yükleme yapmadan önce USB girişlerine bağlı tüm kabloları çıkart. Öğretmen imaj DVD iletekrar yükle. Sorun çözülecektir sanıyorum.

hocam aynı sorun bende de olmuştu... değiştirmen gereken bıos ayarları var(kitapçıktan takip edebilirsin) onları değiştirirsen sorun muhtemelen hallolacaktır :oops:

Geri