bir el atın da şu sorunu çözelim :S

Kodla Büyü

lemmings

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar selamlar, saygılar, sevgiler..
küçüklerimin gözlerinden büyüklerimin ellerinden öperim... :)
derken lafa gireyim..

casper u9m 8775 model dizüstü bilgisayarım var.

sürücüler güncel, ama bazı programlarda ekran kartı sürücüsü güncel değil diye hata veriyor ve programı çalıştırmıyor, mesela bir sene önce kamera çalıştırmak istedim bu hatayı vermişti, şimdi de bi oyun yükledim yine aynı hatayı verdi.
sürücüyü kaldırdım yükledim, yine aynı... güncelle dediğimde sürücü güncel diyor, ama bu programlar ekran kartı sürücüsü güncel değil hatası veriyor?

benze bir durum başına gelen varmı? veya çözüm için bir fikri olan..??

lemmings' Alıntı:
arkadaşlar selamlar, saygılar, sevgiler..
küçüklerimin gözlerinden büyüklerimin ellerinden öperim... :)
derken lafa gireyim..

casper u9m 8775 model dizüstü bilgisayarım var.

sürücüler güncel, ama bazı programlarda ekran kartı sürücüsü güncel değil diye hata veriyor ve programı çalıştırmıyor, mesela bir sene önce kamera çalıştırmak istedim bu hatayı vermişti, şimdi de bi oyun yükledim yine aynı hatayı verdi.
sürücüyü kaldırdım yükledim, yine aynı... güncelle dediğimde sürücü güncel diyor, ama bu programlar ekran kartı sürücüsü güncel değil hatası veriyor?

benze bir durum başına gelen varmı? veya çözüm için bir fikri olan..??
ekran kartın on board ise kameranın çözünürlüğüne yetmiyor olabilir, çözüm harici ekran kartı. kolay gelsin...

birde makina harici ekran kartı kabul etmiyorsa yani ekran kartı yuvası yoksa win xp kurmanı tavsiye ediyorum. win7 ekran kartının çözünürlüğünü düşürüyor.

notebooklar bu konuda güçsüzdür isterse ekran kartı gt630m ve dahili 2 gb ekran kartı olsun.En iyisi masaüstü yada ps3 konsoldur.

directx leri de yükledim hocam, laptopta da 4gb ram var, 1gb ekran kartı.. özelliklere göre zaten çalışması lazım.. oyun da 10 senelik oyun hee.. sistem gereksinimleri çok düşük.. bence çalışması lazımdı ama çalışmıyo işte :S

Geri