bir biz ucuzuz

Kodla Büyü
valla tebrik ediyorum doktorları sağlık camiasını herşeyde hepberaberler ve anında tepkilerini koyuyorlar yok o sendika yok bu sendika yok o parti yok bu parti diye ayrılmıyorlar.Bizimde var o kadar radyasyon alıyoruz yada o kadar akşam kursları veriyoruz var mı can güvenliğimiz illa birinin ölmesi mi lazım İŞTE EĞİTİM FARKI AKIL FARKI DOKTORLAR GİBİ OLAMIYORUZ SONRADA NEDEN BİZİM MESLEĞİMİZİ KÜÇÜMSÜYORLAR DİYORUZ.FARKI BİZ YARATMIYORUZ Kİ BİLİNÇ OLARAK AKIL OLARAK DURUŞ OLARAK ÖNÜNE GEÇENİ ÖĞRETMEN YAPARLARSA BÖYLE OLUR

onlarda tabipler odası
sizde öğretmenler odası var..
ondan yapamıyorsunuz..

Yetkili sendika çıksın ve desinki yeter bu kadar fazla oldunuz, greve gidiyoruz.

Son derece haklı bir tepki. Gerçekten saygı duyulacak bir davranış. Gönül isterdi ki öğretmen camiasından da böyle onurlu bir tepki görelim. Ama bırakın tepki göstermeyi bizleri bu duruma düşürenlere bile toz kondurmayan öyle bir çoğunluk var ki aramızda ;Başbakan'a ,Ömer Dİnçer'e ve hayatımızı mahvetmeye devam eden herkese teşekkür edesim geliyor bazen,az bile yapıyorlar bu millete...

Demokraside insanların başındakileri kendileri belirler, bizde demek son dönemlerdeki bakanlarımızı kendimiz belirledik yani asıl şuç bize bu derece kötü bakan atıyanda değil bizde. Sağlık bakanlığına adalet bakanlığına örneğin o meslekten olmayan biri atansaydı çalışanları türkiyeyi hoplatırdı ama ya biz...

herohamster' Alıntı:
barthez' Alıntı:
Yetkili sendika çıksın ve desinki yeter bu kadar fazla oldunuz, greve gidiyoruz.
:puhaha: :puhaha: güldürme beni hocam
Neden güldüreyim seni hocam bu kadar komik bir zamdan bahsedilirken yetkili sendika EBS'nin yapması gereken açıklama bu değil mi sizce?

barthez' Alıntı:
herohamster' Alıntı:
barthez' Alıntı:
:puhaha: :puhaha: güldürme beni hocam
Neden güldüreyim seni hocam bu kadar komik bir zamdan bahsedilirken yetkili sendika EBS'nin yapması gereken açıklama bu değil mi sizce?

bahsedilen sendika kendilerinin de dediği gibi menfaat sendikasıdır, yandaş menfaati sendikası...

Geri