Bir Bilgisayar Öğretmeninin Veda Mektubu

Kodla Büyü
bizim geleceğimizi çalan,bizi bu yaşta ; ömrümüzün en verimli çağında böylesine atıl hale getirenlerin hiçbirine hakkımı helal etmiyorum , umarım bizi böyle psikolojik açıdan çökertenler ALLAH tan belasını bulur.

bu sene de ağlayarak açtık sezonu, hem bozuk bilgisayarlara bakıyorum hem ağlıyorum minik yavrum da evde ağlıyo, sabah kendini parçaladı gitme diye :cry:

sabah 8 akşam 5, müdüre biraz derdimi dökim halimi anlatayım 8-3 olsun öğlen de çalışırım yemek arası vermem diyecektim ki yönetmelik açık dedi sizin beğenmediğiniz formatörlük için millet sırada, 10 kişiyi araya soktum bi arkadaşa formatörlük belgesi alamadım dedi, lafı ağzıma tıktı.

herkesi kendi durumu konumuna göre değerlendirmek lazım dedim, anlattım bişeyler hiiiiç oralı bile olmadı, bi taraftan internete baktı bi taraftan konuştu..

BEDDUAM ÇOK BÜYÜK.... bu hale getirip beter yapmaya çalışanlara .....AHHHHHH..

barbar55' Alıntı:
O kadar duygulandım ki... Hatta eşimle beraber okuduk o bile ağlamaklı oldu.

Hocam ben bir yazı yazmıştım bana tepkiler yağmıştı. Keşke kafamız az çalışsaydı da bedenci olsaydık. Israrla söylüyorum kim bana ne derse desin kime cevap hakkı doğuyosa doğsun.
Tanıdığım ne kadar BT öğretmeni varsa zehir gibi. Herkes harıl harıl çalışıyor.
Ancak teknoloji tasarım, din kültürü derslerinin zorunlu olup 2 saat olduğu ülkede bizim dersimiz hiç yok. Yazıklar olsun.
Eşimden ayrıyım şubatta gelecekti yaza kaldı.
Allah belalarını versin ne diyelim

Onlara bela rabbim bize güç versin.

bilerzen' Alıntı:
bu sene de ağlayarak açtık sezonu, hem bozuk bilgisayarlara bakıyorum hem ağlıyorum minik yavrum da evde ağlıyo, sabah kendini parçaladı gitme diye :cry:

sabah 8 akşam 5, müdüre biraz derdimi dökim halimi anlatayım 8-3 olsun öğlen de çalışırım yemek arası vermem diyecektim ki yönetmelik açık dedi sizin beğenmediğiniz formatörlük için millet sırada, 10 kişiyi araya soktum bi arkadaşa formatörlük belgesi alamadım dedi, lafı ağzıma tıktı.

herkesi kendi durumu konumuna göre değerlendirmek lazım dedim, anlattım bişeyler hiiiiç oralı bile olmadı, bi taraftan internete baktı bi taraftan konuştu..

BEDDUAM ÇOK BÜYÜK.... bu hale getirip beter yapmaya çalışanlara .....AHHHHHH..

Aynı durum geçen sene bende de vardı.. Şimdi 6 saat dersle kaldım ortada, nefret ettiğim formatörlüğü bile arar oldum ama ondan da oldum!Okul okul ders arıyorum dilenci gibi! Norm fazlası olmamam sadece 1 hafta sürdü ve yine norm fazlasıyım...Allah hepimize sabır versin ve aklımızı korusun çünkü çıldırmanın eşiğindeyiz...Ama hala ümitliyim güzel şeyler bizi bekliyor!!! :?

omd' Alıntı:
tdemirparmak' Alıntı:
5 gün bitti ama sanki 3-4 aydır çalışıyormuşum gibi yorgunum ben!

5 gün mü? Sanki aylardır okuldayız gibi geldi bana da :x

Aynen :-1:

Yeni başladığım okulda 20 bilgisayar var. Mevcutlar daha az diye biliyordum ama maalesef 60 kişiyi daracık bir sınıfta görünce ilk gün bile geçmek bilmedi :? Bırakın bilgisayarda uygulamayı yaptırmayı çocukların sandalyeyi oynatacak yeri kalmıyo ... formatör değilim 13 saat ders , 0 ek ders :cry:

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.
Sular çekilince de karıncalar balıkları yer.
Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir!
Çünkü kimin kimi yiyeceğine.. “Suyun akışı” karar verir . . .

gardaşlarım sabredin umudunuz kırılmasın.

Meslek lisesinde olan arkadaşların durumu iyi de, ilköğretimdeki arkadaşlara Allah sabır ve kolaylık versin..
Bir an önce meseleler düzelir de , herkes rahat eder.

Rahatsızlığımızı BİMER toplu yazalım demişitim, sanırım kaldı gibi....

arkadaş senle aynı sene ben 202 alıp bilgisayar öğretmeni oldum. hayatımın en büyük hatasıydı. tek avuntum sınıf arkadaşlarımdan birinin 204 alarak gelmesi olmuştu.

Geri