bir araç buldum en fazla ne kadar verilir ?

Kodla Büyü

azaz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar pejo 307, accent era vs . arasında gidip gelirken 2008 model pejo 206 1.4 dizel buldum 50000 de orjinal boyasız. 18000 e bıraktı en son. sizce ne kadar eder şuan pejo 206+ nın makyajlı dizelinin sıfırı 27000 tl.

9 daha ver sıfıfırını al. Dizelde 2. el çok riskli. Accent era nın dizeli performans açısından ve maliyet açısından iydir. Ancak konfor pek yok.

"pejo 206 1.4 dizel buldum 50000 de orjinal boyasız"

hocam aynısının 2006 modelini arkadaşım bir ay önce yaklaşık 16500 e aldı. km si 52000 di. Siyah renkte ve araç mükemmel. motorunda sorun yoksa alınabilir araç. arkadaşım aracı km de 110-120 kuruş gibi yakıyor. Bence mükemmel ötesi bir sonuç.

eğer güvenilir bir satıcı ve iyi araştırırsanız size üzmeyecek bir araç bence ( pejo düşmanı olduğum halde söylüyorum bunu :) ) çünkü ne kadar dizel 206 cı arkadaşım varsa hepsi olumlu konusuyor.

ikamet ettiğiniz yerde yollar çok kötü değilse hiç düşünmeyin alın hocam.

benim fikrim böyle

hürmetler

Citroen C3 kullanıcısıyım, aynı fabrika çıkışı ve aynı seviye araçlar olduğu için fikrimi belirteyim.
Fiyat gayet iyi bence ve çok az yakıyor diye çok gezmek isteyeceksin emin ol :)
Aracı almadan mutlaka servise veya motordan anlayan bir ustaya göstermenizi öneririm.
Bence araçtaki darbeler, değişenler o kadar önemli değil fakat motor çok önemli.

hocam normalde benzinlisinin fiyatı 18000 tl civarlarında ,sen dizelini bulmuşsun kaçırma bence, ayrıca piyasadaki en az yakan araç diyebilirim!aynı zamanda km side azmış, eğer aracın bi falsosu yoksa başkası kapmadan al bence.
Bu arada bende 2006 model benzinli/tüplü 206 kullanıyorum ve memnunum...

207 kullanıyorum gayet memnunum araç alıyorsanız kazasız olmasına dikkat edin. mümkünse alabileceğiniz en iyi aracı alın, hem modeli yüksek olsun hemde temiz olsun. :)

seyhanak' Alıntı:
hocam normalde benzinlisinin fiyatı 18000 tl civarlarında ,sen dizelini bulmuşsun kaçırma bence, ayrıca piyasadaki en az yakan araç diyebilirim!aynı zamanda km side azmış, eğer aracın bi falsosu yoksa başkası kapmadan al bence.
Bu arada bende 2006 model benzinli/tüplü 206 kullanıyorum ve memnunum...

:+1: aynen

Geri