Biosa girme problemi

Kodla Büyü

teknkogretmen

Aktif Üye
İlk açılıştaki fatih yazısından sonra tahta öylece kalıyor. Ne biosa girebiliyorum ne de başka şey yapabiliyorum. Nasıl imaj yüklenecek şimdi biosa girmeden arkadaşlar acaba donanımsal bir sorun mu var?

bizim okuldada tahtanın birine öğrenciler biosa şifre koymuşlar, ve şifreyi hatırlamıyorlar, biosa girip imaj atamıyorum. Napılabilir arkadaşlar?

Re: Ynt: Biosa girme problemi

Demek öğrenciden önce bios u şifrelemek gerek.

Öğrenci biosa girip neden şifre koyar arkadaş. Tek tek herkesten önce biosu şifrelemek lazım demek ki

Bizim öğrenciler bios falan anlamaz hocam. Bios deseniz bilmez ki şifre koyabilsin. 1.faz bizim tahtalar. Servisi arayıp çağırıcam artık. Bios pilinde sıkıntı var diye düşünmüştüm.

teknkogretmen' Alıntı:
Bizim öğrenciler bios falan anlamaz hocam. Bios deseniz bilmez ki şifre koyabilsin. 1.faz bizim tahtalar. Servisi arayıp çağırıcam artık. Bios pilinde sıkıntı var diye düşünmüştüm.

sen şimdi böyle diyince bu yazıyı okuyan öğrenciler artık anlar heralde biosa şifre koymadan.
bence sen yine önlemini al hocam...

xapex' Alıntı:
teknkogretmen' Alıntı:

sen şimdi böyle diyince bu yazıyı okuyan öğrenciler artık anlar heralde biosa şifre koymadan.
bence sen yine önlemini al hocam...

şifre ile ilgili bir yoruma cevaben yazdığımı görmüyormuş gibi yapılmış ne kadar gereksiz bir yorum. Biz ne derdindeyiz siz neyden bahsediyosunuz, hey allahım.

Geri