Binanc*

Kodla Büyü

tusuba

Aktif Üye
Arkadaşlar mrb. Kimlik doğrulama yapmadan ilgili platformdan coin alıp satabilir miyiz? Para yatırıp çekebilir miyiz?

Limitler var. Ek olarak Türkiye'den para yatırıp çekmek için Pari....u'dan uzak durun derim. Papara'yı tavsiye ederim. Dün birçok kişinin dili fena yandı ve tövbeliler eminim.

Son düzenleme:
Açıkçası kimlik doğrulama olmadan işlem yapabilmek benim için yeterli.

para yatırıp işlem yapabilirsiniz ilgili firmanın tr borsasında ama para çekemezsiniz. Globalde kimlik doğrulamasız para da yatırılmıyordu ama sonradan değişmiş olabilir .
Zaten bunları banka gibi düşünün dolandırıcılığı engellemek için para sadece hesap sahibinin adında bir hesaba gönderilir. Bu nedenle ciddi bir coin borsasında yatırım yapmak istiyorsanız, para çekme safhasında hesabınızı doğrulamanız yani kimliğinizi doğrulamanız gerekmekte. Neden böyle bir çekinceniz var? Özel değilse öğrenebilir miyim?

Limitler var. Ek olarak Türkiye'den para yatırıp çekmek için Pari....u'dan uzak durun derim. Papara'yı tavsiye ederim. Dün birçok kişinin dün dili fena yandı ve tövbeliler eminim.
pari.... kullanıyorum arada donuyor ama içerde hiç param kalmadı :)

neden böyle bir çekinceniz var? Özel değilse öğrenebilir miyim?
Çekincem yok, nette 2 btc ye kadar bu işlemlere gerek kalmadan işlem yapılabildiği falan yazıyordu, uğraşmak istemediğimden ve acemisi olduğumdan bilgi amaçlı sordum. Cevaplarınız için tşk ederim.

hocam para yatırılıyor ancak çekilmiyor bir kaç gündür araştırma içindeyim benim çekincemde güven konusunda bilgiler o kadar kolay çalınıyor ki binan.. çalınmayacağının garantisi yok diye düşünüyorum

Geri