bilsa haftalık ders dağıtım.

Kodla Büyü
Arkadaşlar bilsada seçmeli dağıtımı yaptım çıktı alıyorum yalnız daha önce almıştım ama şimdi alamıyorum bilsa5.5.9 bu arada sorun şu
Seçmelileri haftanın 5 gününe yaydım ders cıkışlarında olacak şekilde grup listelerinide aldım ancak 1. günde hangi gruplar var 2. günde hangi gruplar var gibi bi liste daha önce almıştım gecen sene yaptığımda fakat şimdi bulamıyorum bilen arakadaşlar yardımcı olursa sabahtan beri bi liste cıkaramadım

Arkadaşlar okulda ders programını ben yapıyorum.2 günüm boş ve boş günlerimde görevlendirildiğim başka okulda BT Rehberliği yapacam.Bilsa programına boş olan günlerime BT Rehberliğini nasıl eklerim?

pcreis' Alıntı:
Arkadaşlar okulda ders programını ben yapıyorum.2 günüm boş ve boş günlerimde görevlendirildiğim başka okulda BT Rehberliği yapacam.Bilsa programına boş olan günlerime BT Rehberliğini nasıl eklerim?

Hocam onu görevlendirildiğiniz okul o boş iki gününüz için bir ders programı ayarlar. Sizin işiniz değil çünkü.

Arkadaşlar bilsanın seçmeli ders dağıtım programına ihtiyacımız var. Nasıl edinebiliriz? Program ücretli mi yoksa? :(

BİLSA'dan uzak durun.. Yazılım birçok yerinde hatalar var. Mantıksal olarak hata veriyor. Bir haftadır seçmeli ders gruplarını oluşturmak atmadığımız takla kalmadı :) halende sorun devam ediyor.. Bilsaya boşuna para vermeyin

ben senin gibi düşünmüyorum pehepe hocam bilsanın 6.0.8 versiyonu sana derman olacak, sizde bizim gibi çok kafa patlatmışsın bu seçmeli ders dağıtımlarına hocam. bilsacılardan 6.0.8 versiyonunu istedik. sende dene hocam

Supergen programını deneyebilirsiniz. Ücretli yazılım pratik çözüm sunuyor. Exclde o kadar uğraştım 350 kişi için ama gene de olmamıştı. Hatta yerleşmez diyordum ama 30 sn sürmedi yerleştirmesi.

Harcadığımız zamandan daha değerli değil 200 tl lik bütçe. Uzun süre devam eden uğraşlar sonucunda bu kanıya vardım.

bilsa programı seçmeli dersleri dağıtamıyor.program kendi içinde mantık hatası veriyor.3 gün boyunca uğraştım ders programını yaptım seçmelililere geçtiğimde kapattığım güne ısrarla ders atıyor.program kendi içinde genel olarak hata veriyor.başka bir program deneyin derim.

eğitimliatıfhazar' Alıntı:
ben senin gibi düşünmüyorum pehepe hocam bilsanın 6.0.8 versiyonu sana derman olacak, sizde bizim gibi çok kafa patlatmışsın bu seçmeli ders dağıtımlarına hocam. bilsacılardan 6.0.8 versiyonunu istedik. sende dene hocam

Hocam en son güncellenmiş sürümünü kullanıyoruz. en son firmayla görüşüp düzelttirdik eksikleri ama dün mdr yrdmcısı çağırdı bi baktım bilsa gümlemiş :) şimdi programa bile girmiyor. Mantıksal hata çok fazla. en basit şekilde yapılması gereken birşeyi çok zorlaştırmışlar malesef.

Arkadaşlar full versiyon varsa mail atabilirmisiniz. Çok memnun olurum Şimdiden Teşekkür ederim

Son düzenleme:
Geri