Bilişim Teknolojilerinin temelleri 1.dönem 3.yazılı soruları

Kodla Büyü

gülsüm

Üye
arkadaşlar bilişim 1.dönem 3. yazılı sınav sorularını hazırlayan var mı? ya da önceki yıllardan elinde olan varsa o da olabilir. teşekkürler...

evet lise. zaten bilişim teknolojilerinin temelleri diye yazdım. bu ders bilişim teknolojileri alanı 10.sınıfta olan bir ders.

hocam buyrun,cevaplarıyla beraber,geçen yıldan

Ekli dosyalar

• btek.1.dön.3.yaz.rar
    28.3 KB · Görüntüleme: 3,315
8 saatlik dersten nasıl 2 sınav oluyor? Ben 3 sınav diye biliyorum ve öyle yapıyorum...

Sınav soruları örneği için teşekkürler...

Eslivya' Alıntı:
8 saatlik dersten nasıl 2 sınav oluyor? Ben 3 sınav diye biliyorum ve öyle yapıyorum...

Sınav soruları örneği için teşekkürler...

hocam 8 saatlik der dediğiniz ders nedir? oyle bi ders mi var? bizim ders lisede 2 saat ve 2 kredili oldugu için bize 2 yazılı / uygulama sınavı yapabilecegimiz söylenmişti belkide minumumdur sayı bizimkiler bilmiyordur. ama doğrusu neyse bilen varsa yazsın arkadaslar bizlerde bilelim.

hocam bu meslek lisesinde bilişim teknolojileri alanı atölye ve meslek dersi karıştırmayın lütfen.

hocam meslek lisesindede verdim 1 yıl ve bu yıl kalktı hocam karıstırma ile ne alakası var ve adı sanı kredisi kitabı aynı olan ders...

computeredi' Alıntı:
hocam meslek lisesindede verdim 1 yıl ve bu yıl kalktı hocam karıstırma ile ne alakası var ve adı sanı kredisi kitabı aynı olan ders...
hocam lise 1 de bilgi teknolojileri dersi vardı ve haftada 2 saatti, kalktı. meslek liselerinde 10.sınıflarda ise Bilişim Teknolojilerinin temelleri diye haftada 8 saatlik başka bir ders var.

Arkadaşlar Lise 1 de okutulan Bilgi ve İletişim Teknolojileri dersiydi ve haftada 2 saatti ancak bu yıl o ders lise 1 müfredatından kaldırıldı.Bilişim teknolojilerinin temelleri Dersi ise daha önceki programlarda ve bu yıl ki yeni programda 8 saat okutulması zorunlu alan ortak dersleri kapsamında konulan dönemlik en az 3 sınav yapılması gereken bir 10. sınıf dersidir.

arkadaşlar sizlerden gelen sorulardan benim eklediklerim birazda modül soruları.. tüm dönemi kapsayan btt 1 dönem 3.yazılı sınavı..

Ekli dosyalar

• btt3-seçilmiş sorular.rar
    295 KB · Görüntüleme: 2,662
fbaltacioglu' Alıntı:
arkadaşlar sizlerden gelen sorulardan benim eklediklerim birazda modül soruları.. tüm dönemi kapsayan btt 1 dönem 3.yazılı sınavı..

Hocam ellerinize sağlık... teşekkürler :++:

wolftinga' Alıntı:
Arkadaşlar Lise 1 de okutulan Bilgi ve İletişim Teknolojileri dersiydi ve haftada 2 saatti ancak bu yıl o ders lise 1 müfredatından kaldırıldı.Bilişim teknolojilerinin temelleri Dersi ise daha önceki programlarda ve bu yıl ki yeni programda 8 saat okutulması zorunlu alan ortak dersleri kapsamında konulan dönemlik en az 3 sınav yapılması gereken bir 10. sınıf dersidir.

noktayı koymuşsun hocam :) bu kadar. :alkis:

Geri