Bilişim Teknolojileri Yaprak Testler 5 ve 6 Sınıf

Kodla Büyü

PeSS

Aktif Üye
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi 5. ve 6. sınıflar için elimde bulunan soruları biraz süsleyerek yaprak test haline getirdim. Zamanla testleri çoğaltarak aynı soruların tekrar etmeyeceği şekilde güzel bir soru havuzu oluşturmayı planlıyorum. Şimdilik 12 test hazırladım umarım işinize yarar.

Testler pdf formatında ek olarak eklenmiştir.

Yeni testler zamanla eklenecektir. Faydalı olması dileğiyle...

Not: Başlık Düzenlenerek yeniden eklenmiştir.

Ekli dosyalar

• Bilişim Teknolojileri Yaprak Test-1-1.PNG
    Bilişim Teknolojileri Yaprak Test-1-1.PNG
    98.4 KB · Görüntüleme: 3,588
  • Bilişim Teknolojileri Yaprak Test-1-2.PNG
    Bilişim Teknolojileri Yaprak Test-1-2.PNG
    105.2 KB · Görüntüleme: 3,075
  • Bilişim Teknolojileri Yaprak Test 1-12.pdf
    6.8 MB · Görüntüleme: 934
Son düzenleme:
Teşekkürler hocam sitenizi de takip ediyorum çok işime yarıyor
İnşallah çalışmalarınızı daha da güzelleştirerek devam ettirirsiniz

valla hocam tebrik ederim çok güzel olmuş bizim dersin yaprak testini görünce kendimi bi değerli hissettim

sorular çok güzel hazırlanmış. ellerinize sağlık. bayagı kafa yormuşsunuz anlaşılan sorular için. diğer konularda da devamını bekleriz.aslında bir soru bankası kitabı oluşturulabilir.

hakanotuken' Alıntı:
Teşekkürler hocam sitenizi de takip ediyorum çok işime yarıyor
İnşallah çalışmalarınızı daha da güzelleştirerek devam ettirirsiniz
Teşekkür ederim hocam. Aklımda baya eklenecek var ama zaman sıkıntısından ancak oluşuyor. Zamanla daha güzel hale gelir inş. Önerilere açığım.

sevdiceğim' Alıntı:
valla hocam tebrik ederim çok güzel olmuş bizim dersin yaprak testini görünce kendimi bi değerli hissettim
Teşekkürler hocam bende tam bu olaydan yola çıkarak yapayım dedim. Öğrencinin önüne dahi bu şekilde koyunca matematik testi çözer gibi çözüyor.

blackpeace123' Alıntı:
sorular çok güzel hazırlanmış. ellerinize sağlık. bayagı kafa yormuşsunuz anlaşılan sorular için. diğer konularda da devamını bekleriz.aslında bir soru bankası kitabı oluşturulabilir.
:+1:

blackpeace123' Alıntı:

Teşekkürler hocam, sorular biraz yoruyor açıkçası elimdeki sorulardan yazıyorum önce yarım kalınca başlıyorum uydurmaya. Güzel soru olsun diye uğraşınca haliyle vakit alıyor.

Fırsat buldukça eklerim yeni testleri en azından 1. Dönem için derli toplu şekilde el altında sorular oluşturum diye tahmin ediyorum.

Geri