Bilişim Teknolojileri Klavuz Kitap ve etkinlik CDleri

Kodla Büyü
arkadaşlar etkinlikleri indirdim.sanal sürücü de oluşturdum.sonra açtım.ama yanlışlıkla sildim.bu kez hiç birşekilde açamıyorum etkinlikleri:( :cry:

ilkbilir' Alıntı:
Ben hepsini indirdim. Derslerde kullanıyorum teşekkür ederim. Yanlız merak ettiğim konu şu. Bilgisayar öğretmeni olup da bunları indiremeyenler veya indirip kullanamayanlar var. Bu konu çok ilginç.
hocam sayfa acılmıyor sorun bizlerde değil internetten dosya indiremeyecek kadar da değiliz :x

slm arkadaşlar ya ben linkleri indiremiyorum ellerine sağlık ama bi daha baksan olmas mı? teşekkürler şimdiden

Torrent te attıkvindirebilirsiniz

torrent dosyası...

Ekli dosyalar

• Milli Egitim Klavuz Kitabı 2007-2008.rar
    19.6 KB · Görüntüleme: 140
TEŞEKÜR EDERİM 4VE 5 KLAVUZ KİTAB LAZIMDI İŞİME YARADI ALLAH RAZI OLSUN :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

torrent indirme programı bulmanız gerekiyor..örneğin azereus, bitcomet gibi..

arkadaşlar ben bilgisayar öğretmeni değilim. okulda kitap zar zor bulduk.ancak etkinlik cd lerinde 1. basamakta her ünitenin etkinlikleri yok ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Okuldanmı indirmeye çalışıyorsunuz? O zaman bazı konu başlıklarında arkadaşlar parça parça verdi cdlerin içeriğini. Klavuzları başka bir başlıkta bulabilirsiniz.

torent dosyasında klavuz kitaplarmı var
ben indirmeye çalıştım ama torrenti indirince rar dosyası açılmıyor bir problem varmı torrent dosyasında acaba

biltek2007' Alıntı:
BİTTORENTLE KLAVUZ NRG DOSYASINI İNDİREMİYORUM. AYRICA ETKİNLİK CD Sİ İLE KLAVUZ CD AYRI MI YAZACAZ. TŞKLER

Merhaba arkadaşlar;
Etkinlik cdlerinin içeriğinin geçen yıldan bir farkı yoktur. Kitapların yok çünkü. İhtiyacınız olursa buradan indirebilirsinizz.
Klavuz ve etkinlik cdleri ayrı olarak yazılması gerekiyor. İki cd birbirinden ayrı.

Geri