bilişim teknolojileri alanı özel eğitim sınıfı

Kodla Büyü

ecezehra

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuzda bilişim teknolojileri alanı özel eğitim sınıfı açıldı.6 Tane öğrencimiz var. 1 tanesi 11. sınıf 1 tanesi 10. sınıf diğerleri ise 9. sınıf. Bu sınıf için yıllık planları nasıl hazırlamam gerekiyor. Özel eğitim genel müdürlüğünün sayfasını incelediğimde oradaki modüller eski müfredata göre. Elinde yıllık planı olan varsa paylaşırsa çok sevinirim yapılacak iş ve işlemler konusunda yardımınıza ihtiyacım var. kullandığınız doküman veya sınıfta yaptırdığınız etkinliklerle ilgili fikir ve paylaşımda bulunmanızı rica ediyorum. Emeğiniz için şimdiden teşekkürler

Bizim idare ve rehberlik servisi extra plan istemedi hocam sadece her öğrenci için bep oluşturdum. Baya ayrıntılı zaten hafta hafta kazanım ekleniyor yıllık plan gibi

10. 11. 12.Sınıflar için işlem analiz formlarına göre yıllık plan hazırladım. 9. sınıflar için 8 basamaklı öğretim planın 3. basamağı seçtim.
https://orgm.meb.gov.tr/www/bilisim-teknolojileri-alan-bilgi-sayfasi/icerik/714
"Web Programcılığı dalı" ve "Bilgisayar Teknik Servis dalı " birleştirildi. Dalın ismi artık "Bilgisayar Teknik Servis ve Web Programcılığı" oldu.

Ekli dosyalar

• bütün sınıflar yıllık plan.rar
    99.9 KB · Görüntüleme: 29
  • 1-ALAN BİLGİ SAYFASI.rar
    1 MB · Görüntüleme: 11
  • 2-MODÜLLER.rar
    2 MB · Görüntüleme: 10
  • İŞLEM ANALİZİ FORMLARI.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 8
Geri