Bilişim Teknolojileri 5. Sınıf 1. Yazılı Sınavı

Kodla Büyü

muhalif33

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bulunduğum ilin kazanım senaryolarına göre hazırlanan, fikir vermesi açısından örnek bir 5. sınıf yazılı sınav ekledim.

Ekli dosyalar

• 5. SINIF 1. DÖNEM 1. YAZILI.pdf
    650.7 KB · Görüntüleme: 936
  • 5. SINIF YAZILI WORD.rar
    402.3 KB · Görüntüleme: 794
Arkadaşlar bizim il zümresinde sınavlar uygulama yapılsın diye karar alınmış ama bt sınıfımız yok sadece okulda 4 tane laptopumuz var sınıflar 30 kişi ve 10 sınıfım var.Yazılı şeklinde yapsam sıkıntı olur mu biçok okulun imkanı da yok

Arkadaşlar bizim il zümresinde sınavlar uygulama yapılsın diye karar alınmış ama bt sınıfımız yok sadece okulda 4 tane laptopumuz var sınıflar 30 kişi ve 10 sınıfım var.Yazılı şeklinde yapsam sıkıntı olur mu biçok okulun imkanı da yok
Balıkesir mi sayın hocam?

il zümresinin okulların durumundan haberi yok anlaşılan.

il zümresi il düzeyinde yapılacak olan ortak sınav için sadece böyle bir karar alabilir. onu dışında uygulamalı yapılacak sınav kararlarını okul sınıf/alan zümresi alır.
bakınız 9 eylül de yayımlanan yönetmelik : https://www.mevzuat.gov.tr/mevzuat?MevzuatNo=40317&MevzuatTur=7&MevzuatTertip=5

ğ) Uygulamalı sınavların hangi derslerden yapılacağı, şekli, sayısı ve süresi eğitim kurumu sınıf/alan zümreleri tarafından belirlenir. Okul müdürünün onayına bağlı olarak uygulanır.

Sınav istediğim gibi olmuş. Öğrencilerin dökülmelerini istemiyordum. Gayet güzel sonuçlar geldi.

Geri