Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerine Yönelik Yurt Dışında Gerçekleştirilecek Eğitim Faaliyetleri

Kodla Büyü
Merhabalar teşekkürler, ben henüz yeni başvuru yaptım. Neler olacak nasıl ilerleyecek bilemiyorum, seçilme olasiligimi çok düşük buluyorum:)

Başvuru kriterlerini ne kadar sağladığınıza göre değişiyor sanırım. Kalkınmada öncelikli iller ve kadınlara pozitif ayrımcılık olacak. Tabi sayı az sanırım 11 12 kişi hareketlilik başı ama denemekten zarar gelmez

Başvuru kriterlerini ne kadar sağladığınıza göre değişiyor sanırım. Kalkınmada öncelikli iller ve kadınlara pozitif ayrımcılık olacak. Tabi sayı az sanırım 11 12 kişi hareketlilik başı ama denemekten zarar gelmez
Deprem felaketi nedeniyle erteleme oldu mu hocam. Çünkü tarihler çok yakın zamanda idi.

Süresi doldu ve ilk eğitim 19 Mart'da, Lizbon şahane olurdu denk geliriz umarım hocam
Hayırlısı hocam. İnşallah keyifli ve yararlı bir eğitim olur. Zaten kişiler belirlenir belirlenmez wapp gurupları ile iletişim kuracağız seçilen öğretmenler ile.

Son düzenleme:
Başvuru kriterlerini ne kadar sağladığınıza göre değişiyor sanırım. Kalkınmada öncelikli iller ve kadınlara pozitif ayrımcılık olacak. Tabi sayı az sanırım 11 12 kişi hareketlilik başı ama denemekten zarar gelm

Geçen gün özellikle gittim sordum. Henüz yok erte

Hayırlısı hocam. İnşallah keyifli ve yararlı bir eğitim olur. Zaten kişiler belirlenir belirlenmez wapp gurupları ile iletişim kuracağız seçilen öğretmenler ile.
Hocam ne zaman aciklanir bir fikriniz var mı?

Şeffaf olarak sonuçları görebileceğimiz bir yer de yok sanırım
Sanırım yok. Ama sorulan sorulara göre bir puanlama sistemi ile öğretmenlerin seçildiğini umuyorum. Mülakat olmaması güzel en azından. Basit bir puanlama algoritması kurulduysa ve buna uyulduysa seçimler doğru kişiler olmuştur. Tenefüse çıkmak için mülalata gireceğiz ve torpil arayacağız diye korkuyorum o yüzden buna da şükür. Umarım seçilen her öğretmenin çok iyi yabancı dili vardır. 95 YDS alıyorum ama korkudan İngiltereye gitmek istemedim açıkçası ülke seçilirken.

Sanırım yok. Ama sorulan sorulara göre bir puanlama sistemi ile öğretmenlerin seçildiğini umuyorum. Mülakat olmaması güzel en azından. Basit bir puanlama algoritması kurulduysa ve buna uyulduysa seçimler doğru kişiler olmuştur. Tenefüse çıkmak için mülalata gireceğiz ve torpil arayacağız diye korkuyorum o yüzden buna da şükür. Umarım seçilen her öğretmenin çok iyi yabancı dili vardır. 95 YDS alıyorum ama korkudan İngiltereye gitmek istemedim açıkçası ülke seçilirken.
Ben de öyle ummak istiyorum...

Ummak istiyoruz tabii hocam da tanıdık torpil vb olacağı kesin gibi sanki. Bu tür yaptigim bir sürü başvuru çoğu kritere sahip olduğum halde olumlu sonuçlanmadı. Üzülerek söylüyorum.

Geri